Po večerní návštěvě porodnice s planým poplachem tu dnes sedím a uvědomuji si, jak je všechno křehké, pomíjející a jak je důležité, aby měl člověk kolem sebe lidi, kteří ho milují, podporují a stojí za ním. A tím končím s emočním výlevem a dále čistě jen pragmaticky :). Pro tenhle článek mě inspirovaly letáky v nemocnici na různé přípravky na podporu zdraví. Jsou tu 2 důležité věci, které byste měli vědět, než půjdete koupit dárek pro zdraví.

Mnoho z nás si uvědomuje, že bez zdraví si života užívat nelze, mnoho lidí koupí svým blízkým dárek v podobě produktu pro zdraví. Jsou tu “ALE”, na které bych Vás ráda upozornila, než někomu takový dárek pořídíte. A ráda bych, abyste se nad těmito řádky zamysleli, a investici, kterou chcete do svých blízkých dát, promysleli.

Ať chceme nebo nechceme, už nás prodejci začínají masírovat v rádiu i v televizi reklamami na nákup Vánočních dárků. Reklama umí vyvolat emoci, vzbudí v nás pocit, že to potřebujeme. Že bez toho nebudeme šťastní.

V televizi Dárek pro zdravínavíc působí i na smysl představivosti krásnými videi lidí, jako jsme my, kterým se vyřešil nějaký problém. A kdo by nestál o to, vyřešit svůj problém…

Když vezmu třeba ten, co začíná na Woben…, už začali používat i taktiku, že je sice drahý, ale o kolik peněz přijdete, když nebudete v práci. Ano, skvělá myšlenka, a pravdivá. Reklama je jeden obrovský byznys, který ví, jak zapůsobit skrze fungování mozku, emocí. 

Málo kdo si ale uvědomí, že pokud chcete, aby člověku jakékoliv produkty pomohly, jsou důležité 2 věci:

1) člověk, kterému chcete pomoci, o tu pomoc opravdu stojí

2) tělo neoblbnete, je to mechanicky pracující stroj, kde všechno má svůj smysl a přesný řád, podle kterého funguje. A pokud nefunguje začátek, pak je “naprd” všechno.

Že úplně nechápete, co tím chci říct? Tady je vysvětlení:

ad1) Jak to má potenciální obdarovaný?

Mnoho lidí nakoupí přípravky na zlepšení paměti, chrupavek, prostaty, imunity, potence, a kdo ví čeho ještě. Se záměrem pomoci svým blízkým, teda alespoň doufám. Možná se najdou mezi nimi i lidé, kteří si odškrtnout na seznamu, že pro toho člověka mají dárek a o nic víc jim nejde. Nebo není fantasie na to, co pořídit.

Velmi často se setkávám s tím, že vidíme u svých blízkých, že by potřebovali pomoc. Protože už si zvykli na to, že je bolest jejich každodenní součástí, že je jim špatně, nebo že berou léky po hrstech a ani si neuvědomují, že by tomu mohlo být jinak. Ale my, ti okolo, to vidíme.

dárek pro zdraví

Mnoho z těchto lidí už má v hlavě zakotvenou myšlenku, že je všechno nahoře vyjmenované prostě v pořádku a že se nic nezlepší, že s přibývajícím věkem to bude stále horší a pomoc ani nechtějí.

Nechtějí změnu, nechtějí nic měnit. A my, s dobrou vírou jim pomoci, jim nakoupíme nebo je tlačíme do něčeho, co nechtějí. Nakoupené přípravky pak stejně nejedí a zase si ráno slupnou tu svou hromádku léku.

Proto, než se pustíte do kupování drahých přípravků na podporu zdraví, dejte si otázku:

  • “Opravdu to ta naše babička chce? Bude to jíst? Nebo bude raději, když jí dáme fotoalbum s vnoučaty nebo jí pošleme do lázní?”
  • Možná ještě lépe, se jich zeptejte :).
ad2) O mnoho důležitější než ten první bod. Tělo a jeho fungování.

Tělo neoblbneme. Reklama může oblbnout naše emoce, ale fyzické tělo to má jinak. Je jasně naprogramované, každá buňka přesně ví, co má dělat, jak to má dělat a naštěstí nemají mozek a nemohou vytvářet myšlenky, že by to mohlo jít jinak :).

Víte, kde se v těle vstřebávají potřebné látky, ať už z potravy, léků nebo preparátů?

Odpověď není úplně jednoznačná, protože tělo je komplex. Základ je mít funkční trávení. Hlavní vstřebávač je tenké střevo a částečně i tlusté. Ale je potřeba mít funkční i vše nad tím, aby střevo dostalo “potravu” v podobě, ve které je to schopné strávit.

Viděli jste někdy střevo zevnitř?

dárek pro zdraví

Není to vůbec hladká trubka. Díky klkům, takovým výběžkům, má střevo neuvěřitelně velký povrch až 40m2, kterým je schopné minerály, vitamíny, účinné látky a další pro tělo potřebné látky vstřebat.

A teď si představte, že mnoho, dokonce většina lidí, už nemá ty klky ani vidět, protože mezi nimi jsou zanesené “tuny” odpadu, které nebyly schopné zpracovat ne úplně funkční játra. Jsou to různé kaly, toxické látky, zbytky nerozložené potravy, protože pořádně nekoušeme a jíme rychle, a co si budeme povídat, ne vždy jíme jídlo s optimálním složením. Např. chybí vláknina, která by střeva čistila.

Naše střeva jsou trubky. A stejně jako doma čistíme odpad od dřezu, od pračky, a nepřipadá nám to divné, tak je potřeba čistit i střeva. Protože potom neplní svou funkci. O to horší, že v těle je tenké střevo na vstřebávání a když jsou klky zanesené, tak všechno, co pozřeme, jen projde.

Teď si představte, jak koupíte preparát za 1000 Kč a on jen proteče…

Má to smysl?

Další upozornění je, že když to vstřebá střevo, tak pak musí na řadu přijít zdravý systém rozvodu toho všeho po těle. Můžete se nacpat sousto chondro přípravků, ale když není funkční cévní systém, tak se to ke chrupavkám vůbec nedostane. 

Můžete si koupit laktobacily, ale pokud je tělo překyselené, není pro ně ve střevech přátelské prostředí a stejně se jim dařit nebude. Pokud jsou teda ještě živé, když si je kupujete. To je další otázka.

Komerčně prodávané léky neřeší, jestli se to vstřebá nebo nevstřebá. Jen v tom účinná látka a to stačí. Bohužel pro nás.

Lidé se pak diví, že to nefunguje. Jak by mohlo… Když se to nedostane na správné místo…

Co s tím?

Jestli chcete lidem kolem sebe opravdu pomoc, je třeba se společně zaměřit na příčinu jejich obtíží.

Neřešit až důsledek – akné, vyrážky, ekzémy, dýchací problémy, střevní problémy, cukrovku, vysoký krevní tlak, atd.

Namazat mastičkou se nestačí. Např. akné a vůbec kůže souvisí se stavem střev. I dýchání. Můžete si přečíst v tomto článku.

Snížená imunita, špatné trávení může mít za následek překyselení organismu (viz článek). A nejen jídlem, ale hlavní příčinnou překyselení této doby, je stres.

Je třeba tělo vyčistit a zharmonizovat. Neříkám hned vysazovat léky, to v žádném případě. Ale podpořit tělo, aby všechno jeho součásti mohly pracovat tak, jak mají. Protože pak se upraví všechno. Tělo je moudré, ale potřebuje pomoct.

Prostě všechno souvisí se vším.

A tak jestli chcete opravdu pomoci svým blízkým řešit příčiny jejich “nemocí”, poraďte se, zeptejte se jich, jestli chtějí a budou spolupracovat a začněte jejich tělu pomáhat komplexně.

Nebo začnete u sebe :). Každá “nemoc” je křičení těla, že je v životě něco špatně.

dárek pro zdraví

Co je na nich jiné?

Jana po 14 dnech přišla a říká:

” Já jsem nadšená, ale je to divný. Pořád hledám to svoje vztekání. Ne, že by mi ty věci nevadily, ale už se nevztekám jako dřív a neřeším to. A navíc, nejsem vyčerpaná, jak jsem byla.”

Paní Věrka mi píše:

“Nemůžu uvěřit tomu, že po 14ti dnech se mi velmi zlepšilo trávení, se kterým jsem měla problémy 20 let.”

Je tomu už 3 roky, co jsem se dostala k OKG. A hlavně začala vnímat, co je na nich jiné oproti jiným přípravkům na podporu zdraví.

OKG bylinkové přípravky řeší vstřebatelnost do těla.

Pan doktor Meravý totiž vidí tělo jako komplex a všechny naše výrobky skládá z více účinných látek, nejlépe aby podpořily 2 a více elementů v těle (vychází z TČM). Každý přípravek, i když je primárně zaměřen na podporu určitého orgánu, vždycky v sobě obsahuje ještě další účinné látky v kombinaci, která podpoří jejich účinek v těle a jejich vstřebatelnost.

A my všichni, kdo je doporučujeme, máme osobní zkušenosti a zkušenosti našich klientů a rádi vyslechneme Váš osobní příběh a doporučíme to, co nejvíc pomohlo lidem s podobnými problémy jako máte vy. Jsme s Vámi v kontaktu a podpoříme Vás, a záleží na nám na tom, aby Vám opravdu pomohly a podpořili jsme Vaše zdraví.

Naši klienti vědí. Nejen, že se jim zlepšuje fyzické zdraví, ale i jejich psychika se rovná.

Příběhů je tisíce. Od odřenin, dnu, alergie, zácpy, po cukrovky,  nebo závažnější “nemoci”.

Je to jen otázka, co chcete vy. A pro co se rozhodnete. Co je pro Vás ta priorita. Co si dovolíte dát sobě a svému tělu?

Jestli pomoci nebo mít jen dárek?

  • Ráda Vám poradím kombinaci, která je pro Vás nebo Vaše blízké nejvhodnější pro řešení Vašeho problému – volejte 731 587 868 nebo pište hanamsobotova@gmail.com
  • A jestli chcete zvládnout objednat sami, stačí kliknout tady, vyplnit a objednávat. Stanete se součástí naší OKG rodiny a mít všechno se slevou 30%  🙂 a rovnou můžete využít Vánočních akcí.

Pomáhat Vám mi dává smysl :).

Ať mají Vaše dárky pod stromek smysl.

Hanka – Vedoucí konzultantka OKG – českých bylinkových přípravků

2 důležité věci, které byste měli vědět, než půjdete koupit dárek pro zdraví