O přáních toho bylo napsáno už mnoho, přesto je pár důležitých detailů, které byste měli vědět:

1) VĚDĚT, CO OPRAVDU CHCI

Zní to banálně, ale když tuto otázku položím svým klientů, často nevědí, co v životě chtějí. Protože jsem terapeut, po zaváhání většina řekne: “Chci být zdravý.”

Dám další otázku: “Co pro Vás znamená, být zdravý?” Na tuhle otázku už většina neví, co odpovědět. Možná proto, že se je na to nikdy nikdo nezeptal…
Stejné je to se spokojeností, svobodou, hojností – každý si pod tím představí něco jiného, A TO JE POTŘEBA POJMENOVAT.

Co přesně pro Vás znamená, být zdravý/á?

 • Je to svoboda se nadechnout?
 • Mít vyčištěné tělo?
 • Být zbavený parazitů?
 • Mít zpracované negativní emoce?
 • Mít tolik a tolik kilo?
 • Zhubnout?
 • Být odolný virózám?
 • Moci se hýbat, jak chci a potřebuji?
 • Cítit se krásně, v pohodě a harmonii?
 • Je to něco jiného …

DOPORUČENÍ – MEDITACE PRO NALEZENÍ, CO JE PRO VÁS ZDRAVÍ:

 • Sedněte si nebo si lehněte na klidné místo, kde Vás nikdo nebude rušit. Pětkrát se zhluboka nadechněte a vydechněte. A pak se v představě přeneste na místo, kde je Vám moc dobře – může to být louka, hory, les, pláž … Užijte si tam nádherné chvíle, dělejte to, co Vás baví a přitom si uvědomujte, jak se cítíte. Jste absolutně zdraví, můžete dělat úplně cokoliv. Bez omezení. Zapamatujte si, jak se cítíte, prožijte si radost, svobodu. A přeneste si tyto pocity do malíčku na levé ruce a tam je uschovejte. Pak se vraťte zpět do svého fyzického těla. 
 • Zapište si vše, co jste si prožili, hlavně pocity, které jste měli. Ty mohou být cílem, který si můžete dát pro vaše uzdravení. 
 • Kdykoliv Vás bude ouvej, zmáčkněte si malíček levé ruky a vyvolejte si krásné pocity zdraví, které jste měli při meditaci

Je tisíce a jedna věcí, které nás mohou tížit a pro správné přání je třeba definovat CO CHCI ZMĚNIT, JAKÝ JE MŮJ CÍL A použít POZITIVNÍ FORMULACE.

2) POZITIVNÍ FORMULACE

Kam míří pozornost, tam jde energie a to se mi vrací. Rozdíl ve vnímání světa na vědomé a podvědomé úrovni je, že vědomě rozumíme, co znamená něco nemít, ale energie umí pouze tvořit – neudělat ve světě podvědomí a energie neexistuje.

CHCI BÝT ZDRAVÝ VERSUS NECHCI BÝT NEMOCNÝ

VĚDOMÍ – téměř nevnímá rozdíl, význam je stejný, rozdíl cítíme jen ve vnímání emocí při vyslovení těchto slov.

PODVĚDOMÍ – ENERGIE – nechci nezná, nejbližší slovo je chci – vznikne z toho CHCI BÝT NEMOCNÝ, ale to jsme říct nechtěli…

PROTO je důležité formulovat pozitivně – ano, dá to práci, a mnohdy to NENÍ JEDNODUCHÉ SE UZDRAVIT :-), místo JE TĚŽKÉ SE UZDRAVIT nebo CHCI BÝT ZDRAVÝ, místo NECHCI BÝT NEMOCNÝ.

3) PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK

Vesmír a energie mají jednu krásnou vlastnost – nemají prostor a čas. EXISTUJE JEN TADY A TEĎ.

Proto i Vaše přání je potřeba formulovat do přítomnosti:

JSEM ZDRAVÁ nebo UZDRAVUJI SE – proces, který už probíhá v přítomnosti.

BUDE (budoucnost) ve světě energie neexistuje, a tak se ani splnit nemůže.

4) TADY A TEĎ

Existuje mnoho dalších světů než je naše ZEMĚ. Taky se Vám občas zdá sen, kdy se pohybujete v jiné realitě, v jiném světě? Říká se tomu paralelní světy a tam si posíláme všechna přání, u kterých nemáme, že je chceme sem NA ZEM a DO NAŠEHO ŽIVOTA.

Doporučuji si zrušit všechna přání, která jsou jiná než pro Vaše nejvyšší dobro a největší radost – A TA KTERÉ JSOU PRO VAŠE NEJVYŠŠÍ DOBRO A NEJVĚTŠÍ RADOST PŘESMĚROVAT DO TADY A TEĎ PROSBOU VESMÍRU.

PŘÍKLAD: Ruším svá přání ohledně zdraví, která byla směřována jinam než tady a teď. Od teď se tady na Zemi začíná mé tělo, duše i celý energetický systém uzdravovat. Za týden se budu cítit o 100% lépe, pozitivně, bez bolestí a v harmonii.

5) NEJVYŠŠÍ DOBRO A NEJVĚTŠÍ RADOST

Formulka, která se vyplatí si zapamatovat. Je tím řečeno vše. Ne vždy nejvyšší dobro znamená, že se nám stanou příjemné věci. Občas si potřebujeme nabít pusu. A tak přidáním NEJVĚTŠÍ RADOST, eliminujeme negativní dopad našeho přání.

PŘÍBĚH UKRADENÉHO RÁDIA:

Můj učitel kyvadla mi vyprávěl příběh. Koupil si použité auto, radoval se z něj, ale zjistil, že je tam rádio, které neumí přehrávat CD. A tak tak si přál, že by chtěl jiné rádio. Druhý den se vzbudil, a auto bylo ukradené. Nové auto, které si koupil už mělo rádio podle jeho představ :-).

Dodáním pro moje nejvyšší dobro a radost se takových situací lze vyvarovat.

PŘÍKLAD: TADY A TEĎ SE UZDRAVUJI A VŠE, CO SE DĚJE JE PRO MÉ NEJVYŠŠÍ DOBRO, NEJVĚTŠÍ RADOST A ABSOLUTNÍ ZDRAVÍ.

Věřím, že Vám 5 výše uvedených tipů  a příkladů pomůže vytvořit správné přání a vyslat energii pro nejvyšší dobro a největší radost, která se zhmotní ve vašem životě tady a teď.

Pokud máte dotazy, chcete pomoci s formulací svých přání nebo s čímkoliv jiným, s čím si vím rady, volejte 731 587 868 nebo pište na info@terapienejendotykem.cz

Při krásné dny plné harmonie

Hana M. Sobotová

Hana M. Sobotová

Terapie nejen dotykem

Celostní terapeutka, lektorka, masérka, maminka a žena

Skrze svou práci inspiruji ke štastnějšímu prožívání života, zlepšení vztahu k sobě i druhým a pomáhám k dosažení zdraví a harmonie na těle i na duši

Pořádám kurzy osobního rozvoje – práce s intuicí, vnitřní silou a energií, kurzy práce s kyvadlem. Vytvořila jsem program pro maminky – Jak zvládnout mateřství a nezbláznit se. Lektoruji cvičení dětí s rodiči – kde prakticky předávám informace o správném psychomotorickém vývoji dítěte, který se důležitý pro další vývoj dítěte nejen v pohybovém aspektu. Brzy budu i akreditovaný lektor Čchi-kung se zaměřením na TAO ŽENY.