V tomto článku vám přináším 7 příběhů mých klientů, kterým se díky kyvadlu změnil život a 7 tipů, proč se sami naučit pracovat s kyvadlem, usnadnit si život, abyste si přitáhli štěstí, zdraví a vše, co si přejete.

 

PŘÍBĚH 1: ŠATY BARVY ROZLOBENÉHO MOŘEšaty

Sedím u mamky v kuchyni a ona mi povídá: “Můžeš mi vytestovat, kde si mám koupit šaty na ples?” Tuším, že mě chce vyzkoušet, nicméně se jí ptám, jaké by šaty měly být. Odpoví rychle, je vidět, že to má promyšlené: “Chci šaty barvy rozlobeného moře, aby byly pohodlné na nošení i tančení a aby byly do 3000,- Kč.” V duchu se bavím.

Vezmu kyvadlo, poprosím o informace z Universa, v duchu upravím její požadavek na šaty, se kterými bude jak barevně, tak i střihově spokojená, vhodné a pohodlné na tanec i nošení, do 3000,- maximálně. Pak povím: “Máš jít do Paladia, druhé patro.”

Vyjeveně na mně vyvalí oči. Moc mi nevěří. Vím, že už jen ze zvědavosti do Paladia pojede.

Když mi za 2 dny zvoní telefon, na displeji svítí mamka, jsme zvědavá. Po zvednutí na mě vyhrkne: “Teda, Hanko, já jsem ti nevěřila a Strejdu Vesmíra zkoušela, ale fakt jsem tam šla, prošla celé 2. patro Paladia a v posledním obchodě měli dokonce dvoje šaty, co jsou super, ještě ve slevě, tak mi ještě zbyde 1000 Kč. Sice nejsou barvy rozlobeného moře, ale to nevadí. To snad není možný. Už ti věřím.”

Poděkovala jsem NAHORU. Hlavně, že je mamka spokojená.

 

TIP 1:

KYVADLO JDE BÁJEČNĚ VYUŽÍVAT PRO NÁKUPY VŠEHO DRUHU. NEJEN, ŽE SI VYTESTUJETE, ZDA JE PRO VÁS PRODUKT VHODNÝ, ALE I KAM SI HO MÁTE ZAJET KOUPIT.

 

PŘÍBĚH 2: CHODOKREVNÁ MICHALKA

Přišla za mnou do poradny maminka s malou Michalkou. Michalka byla bílá jako stěna, unavená, skoro průhledná. Maminka si stěžovala, že už neví, co s ní, že na testech mám kritický nedostatek železa v krvi a od lékaře má Michalka předepsané velké dávky železa, ale výsledky se vůbec nelepší.

Napojila jsem se na Michalku, vzala tabulky a vytestovala, že Michalka má zablokovaný příjem železa do těla. Souviselo to s programem traumatického zážitku z minulosti – měla v podvědomí program, kdy jí cpali léky, ale jí to ubližovalo. Podvědomě se bránila jakémukoliv příjmu chemickým léků. Vyčistila jsem bloky na příjem železa, všechny zážitky a negativní emoce spojení s tímto problémem, porovnala jsem Michalce čakry. Vytestovala jsme ještě bylinné preparáty, kde Michalce pomohou zlepšit trávení a činnost střev. Za měsíc volala šťastná maminka, že se Michalčin zdravotní stav velmi zlepšil. Když přišly na kontrolu ke mně, přihopkala úplně jiná holčička s červenými tvářičkami a plná života.

 

TIP 2:

KYVADLO JE VÝBORNÝM PROSTŘEDKEM NA VYTESTOVÁNÍ VHODNOSTI LÉKŮ, VITAMÍNŮ, BYLINEK A BYLINKOVÝCH PREPARÁTŮ.

 

PŘÍBĚH 3: MARTIN PRŮŠVIHÁŘ VE ŠKOLE

Tenhle příběh vypráví Martinova maminka:

 

Martin měl problémy ve škole, s chováním, se sociálním přizpůsobením, v 9.třídě mu hrozila 5 z chemie a asi další 3 pětky na vysvědčení. Od 2. do 5. třídy užíval antidepresiva, léky na to, aby zvládnul dopoledne školu, úkoly musel mít hotové do 15 hodin, dělal speciální cviky na pravou a levou mozkovou hemisféru, hrozil mu pobyt v Bohnicích, atd….
Po prvním čištění hned přes noc jsem pocítila ohromnou změnu překvapivě u sebe, v hlavě a v žaludku se (přechroupávaly) kostičky jako v legu, bylo to velice zvláštní. Druhý den jsem jinak mluvila, z pusy jsem vypouštěla jiná slova než jsem byla naprogramovaná, každý telefonní rozhovor byl zakončený smíchem, a měla jsem úplně nový pohled na život.
U Martina se změna projevila hlavně v jeho spokojenosti, začal být pozitivně naladěný, dokonce si zpíval !!! To dříve vůbec neexistovalo.
Po druhém čištění (asi, možná po třetím …) se čistilo propadání z chemie, resp. vztahy s chemikářem. Po vyčištění minulého života s jeho chemikářem, kdy měli vyměněné role, Martin byl učitel a chemikář jeho žák, přinesl domů z písemky jedničku, což bylo naprosto neuvěřitelné. Velký posun nastal v mezilidské komunikaci, zavládla najednou pozitivní uvolněná atmosféra. Ze vzteklouna se stal dobře naladěný kluk.
Po výměně studenta u Martin bych to charakterizovala asi takto: přestal vyzařovat negaci, to se projevilo i na škole, kdy sice s velikým úsilím a ve spolupráci s rodinou a školou nakonec dostal na vysvědčení pouze 1 čtyřku. Názory má stále svoje, ale dokáže velmi dobře komunikovat s dospělými a s mnohými si rozumí tak dobře, že jsou sami tito lidé překvapeni.
Asi od 9 let měl svůj životní sen – motorku, tento sen byl jedinou podmínkou při čištění, že si ho chce nadále uchovat. Dnes ve svých téměř 19 letech vlastní již druhou, silnější motorku. Splnění tohoto životního snu ho naplňuje nesmírnou radostí.

Dodatečně ti za vše mnohonásobně děkuji, od té doby si stále plníme své sny, protože už víme, že nic není nemožné.
Jana

 

TIP 3:

Díky kyvadlu a diagnostickým tabulkám jsem našla, vyčistila negativní energie, které Martina nutily chovat se nevhodně. Vyčistila jsem bloky na pozitivní pozitivní prožívání života a vše ostatní, co ho blokovalo ke zdraví a štěstí.

ČASTO NÁS BLOKUJÍ PŘESVĚDČENÍ, KTERÉ JSME ZÍSKALI Z PŘEDCHOZÍCH ZKUŠENOSTÍ. I KDYŽ JE V PŘÍTOMNOSTI ÚPLNĚ JINÁ SITUACE, NEGATIVNÍ ENERGIE PŘESVĚDČENÍ NÁS BLOKUJÍ V NOVÉM PŘIJETÍ ŽIVOTA.

 

PŘÍBĚH 4: KAM NA DOVOLENOU

Rozhodovali jsem se, kam pojedeme na dovolenou. Měli 2 zájezdy a neuměli se rozhodnout. Vzali jsme kyvadlo a zeptali se, na kterou dovolenou máme v daný čas jet, tak aby byla pro naše nejvyšší dobro a největší radost. Vyhráli Tatry. Jaké bylo naše překvapení, když nám volala kamarádka, že v Chorvatsku, kam jsme chtěli původně jet, jsou požáry a lidi evakuují. Poděkovali jsme Universu a byli vděční, že máme tu možnost, zeptat se nahoru :-).

 

TIP4:

ČASTO NÁM DĚLÁ PROBLÉM ROZHODOVÁNÍ. DÍKY KYVADLU JE MOŽNÉ ZJISTIT, CO JE PRO NÁS NEJLEPŠÍ. VŽDY MĚ PŘEKVAPÍ, KOLIK EXISTUJE ŘEŠENÍ, KTERÁ BY NÁS ANI NENAPADLA.

 

PŘÍBĚH 5: PRODEJ DOMU

Moje klienta Jitka mě jednou prosila, jestli bych se nemohla podívat, proč jim nejde prodat dům. Po chvíli povídání a diagnostice díky kyvadlu jsme zjistily, že dům má negativní energie a propojky na lidi, kteří ho prodat nechtějí. Výsledek:

A ještě mám jednu věc, za kterou jsem Ti opravdu neskonale vděčná a to je prodej našeho domu, který jsme se pokoušeli (s bývalým manželem) prodat již déle než tři roky, a stále bez úspěchu. Stačila “pouhá půlhodinka” Tvé péče, pozornosti, čarování a čištění a do 14 dnů byla podepsaná rezervační smlouva a za dalších 16 dnů kupní smlouva 😀

Opravdu Hani velké díky Tobě a našemu úžasnému, chytrému, neúnavnému a nikdy nevyčerpatelnému zdroji, kterému už i já říkám strejdo Vesmíre 🙂

Jitka

 

TIP 5:

DÍKY PRÁCI S KYVADLEM JE MOŽNÉ VYČISTIT ENERGII PROSTORU, ODSTRANIT ENERGETICKÉ PROPOJKY A HARMONIZOVAT ENERGII PROSTORU.

 

PŘÍBĚH 6: LENKA S VLEKLÝMI ZÁNĚTY MOČOVÉHO MĚCHÝŘE

Lenka za mnu přišla úplně zoufalá, několikrát za rok brala antibiotika na záněty močového měchýře. Díky diagnostice kyvadlem jsem našla, že původ jejích trápení je hlavně psychický. Vyčistila jsem energii vztahů, negativní energie z traumatických zážitků, přesvědčení, které ohledně svého zdraví měla. Vytestovala bylinky. Lenka byla vzorný klient:

“Po vleklých zánětech močového měchýře, které mne trápily několik let, návštěvách mnoha specialistů a podstoupení několika velice ,,příjemných” lékařských zákroků, které bohužel k žádnému zlepšení mého zdravotního stavu nevedly, jsem se obrátila na Hanku. Nikdy předtím by mne nenapadlo, že tento druh terapie mi nakonec opravdu pomůže, ale po dvou sezeních a následném držení se daných doporučení mé obtíže ustaly a nyní jsem již dva roky bez zánětů.

Při sezeních jsem se cítila příjemně, uvolněně, hezky jsem si popovídala, i proto jsem Hanku navštívila ještě jednou s jiným problémem, který se týkal mého špatného psychického stavu po prodělaném traumatu. I v tomto mi Hanka velmi pomohla.

Lenka”

 

TIP 6:

ČASTO JSOU FYZICKÉ PŘÍZNAKY NEMOCI ZAPŘÍČINĚNÉ EMOČNÍ DISHARMONIÍ, A PROGRAMY V PODVĚDOMÍ. DÍKY KYVADLU LZE TYTO KOŘENY VZNIKU PROBLÉMU NAJÍT, VYČISTIT A PŘETRANSFORMOVAT V POZITIVNÍ ENERGII, KTERÉ NASTARTUJE SAMOUZDRAVOVACÍ PROCES.

 

PŘÍBĚH 7: TRENÉRKA, KTERÁ MĚLA STRACH Z KOLEKTIVU

Katka si u mne objednala na terapii na dálku po skype. Řešily jsme její emoce, vztahy. V diagnostických tabulkách se mi ukázal příběh z jejího minulého života, kdy byla vůdce skupiny a díky jejímu špatnému rozhodnutí všichni zemřeli. V podvědomí měla uložené velký pocit viny. Když jsem jí to vyprávěla, svěřila se mi, že studuje na trenéra a když má mít skupinové tréninky, tak má velký strach a cítí se velmi špatně. Týden po vyčištění mi napsala referenci:

“Terapie s Hankou byla velmi zajímavá a jsem za ní opravdu vděčná. I když to bylo přes skype, sama jsem na sobě cítila různě tlaky – v hlavě, na hrudi a kolem žaludku, které vždy následně ustaly a udělalo se mi lépe.

Tuto referenci píšu s víc jak týdenním odstupem, abych viděla, jestli to má účinky na všechny věci, které jsme spolu probraly. Sama jsem nevěřila, jak to funguje, ale zmizely mi všechny sny, které mě trápily už delší dobu, ustoupily určité myšlenky a i v práci také vidím změny k lepšímu.

Z určitých situací už necítím strach jako dříve, ale naplnění a radost…co víc si přát :-). Celá terapie byla velmi příjemná a zajímavá, dozvěděla jsem se spousty věcí na sebe a dostala zajímavé rady. Cítím se teď celkově mnohem lépe a každému to doporučuji. Hanko moc ti děkuji.

Katka “

 

TIP 7: 

NAŠE STRACHY JSOU SCHOVANÉ V PODVĚDOMÍ. DÍKY KYVADLU JDE NAJÍT, JAKÉ EMOCE A ZÁŽITKY MÁME S NIMI SPOJENÉ, VYČISTIT NEGATIVNÍ NÁBOJ A PŘETRANSFORMOVAT HO V TVOŘIVOU ENERGII.

 

Zaujalo Vás moje vyprávění – o tom, jak funguje kyvadlo a že to není žádný zázrak si můžete přečíst zde

Chcete se na něco zeptat – volejte 731 587 868 nebo pište na info@terapienejendotykem.cz

Chcete znát vědět více o SEMINÁŘÍCH – jak si měnit život a pracovat s energií.

 

 

7 příběhů a tipů, proč se naučit pracovat s kyvadlem
Tagged on: