Access Bars je jemná a účinná metoda pro odstranění bloků a trápení ze všech aspektů života. Lehkým dotykem bodů na hlavě se uvolňují hluboké bloky, strachy, chybná přesvědčení, programy …

Aktivují se pozitivní změny, které chceme. Např. hojnost, zdraví, práce, peníze, sebeláska, radost, hubnutí, pochvala, nadšení, volnost …

Zakladatel této metody je Gary Douglas, který byl inspirován k pojmenování a výběru 32 bodů na hlavě (Bars). Každý bod zodpovídá za určitou oblast života (peníze, zdraví, kontrola, sexualita, radost, kreativita, aj.).

Systematickým spouštěním (Access) bodů se kvantově odstraňují i hluboko uložené bloky z minulosti a další negativní energie, které nás brzdí v prožívání šťastného a spokojeného života v radosti a lehkosti.

Hani, chci ještě jednou strašně moc poděkovat, cítím se úplně skvěle, dokonce ty věci, do kterých jsem se dřív nutila, mi dnes dělaly radost. Syn dokonce přinesl knížku, abych mu četla (teď jak je starší tak mohl číst jen tatínek)  a vydržel mě poslouchat. Zpívání vydržel zatím jen chvíli, ale je to pokrok.
Krásně volně se mi dýchá, až jsem byla překvapená, jak moc se můžu nadechnout a velkou část života mě bolel podbřišek, ale už jsem to nějak brala jako součást života a včera když jsem přijela domů mě strašně překvapilo, že mě bříško vůbec nebolí.
Takhle krásně mi bylo snad jen když se narodil syn. Dokonce jsem se dnes nenechala utlačovat ani od tchýně s tchánem. A moc se mi ulevilo i ve vztahu s  manželem, došlo mi, že  vlastně  vůbec nic  měnit nechci . Opravdu strašně moc moc děkuju.  
Krásný zbytek dne AM

Access Bars řeší problémy na fyzické, mentální i emocionální rovině. Odblokování je okamžité. Už během terapie ucítíte úlevu a uvolnění. A i po ošetření klienti zaznamenávají rychlejší plnění jejich přání, vizí, ve zdraví i prožívání života.

 

Access The Bars

Ano, někdy opravdu stačí jen krok. Udělejte ho a přijďte na Access Bars.

 

  • Znáte to, vnitřně cítíte, že to má nějak být, ale rozum Vám říká, že máte jednat jinak – správně – podle představ společnosti, rodičů, někoho jiného?
  • Chybí Vám odvaha udělat změnu, protože jste často slyšeli, že nic nedokážete, nedokončíte? Nedokážete se rozhodnout?
  • Máte potřebu pořád mít všechno a všechny pod kontrolou? Včetně sebe? Potřebuje mít všechno podle plánu? Rozčiluje Vás, rozhazuje, když věci nemůžete ovlivnit?
  • Máte vztahy, které Vás ničí, ubližují Vám a nedokážete s tím nic udělat, přesto, že moc chcete?
  • Chcete zhubnout a ono to pořád nejde?
  • Jste lítostiví, citliví, rozbrečí Vás každé popíchnutí? Nebo se naopak hned rozčílíte?
  • Máte zdravotní problémy, kterých se nemůžete zbavit?
  • Brzdí Vás v životě strachy? Možná je umíte pojmenovat, možná ne. Nevadí…

 

Ať Vás trápí v životě cokoliv, díky Access Bars se toho s lehkostí můžete zbavit a otevřít dveře novému životu bez bolestí, omezení, strachů, posuzování a analýzy. Přestavte si, jaké by to bylo žít život bez těchto omezujících přesvědčení a programů, které jsme si někde přebrali.

Přijďte si aktivovat sebelásku, zdraví, radost, lehkost a pohodu, hojnost, odvahu…

Tak snadné jako sfouknout pápěří pampelišky, tak snadno a s lehkostí se lze zbavit všeho, co nám brání užívat a žít vědomě přítomný okamžik s lehkostí, radostí, láskou, krásou. Tak, jak opravdu sami chceme.

Access Bars

Zažila jsem toho už opravdu hodně. Už 10 let chodím k různým terapeutům, na různé metody. Access Bars mě opravdu mile překvapil. Už během terapie jsem cítila obrovskou úlevu. Cítila jsem na svém těle různé pocity stažení, zimy, bodání, které byli spojené s mými psychickými problémy a hlavně neustálou potřebou všechno a všechny kontrolovat. Postupně se vše čistilo, nepříjemné pocity zmizeli a já cítila jen lehkost, viděla světlo, a zaplavila mě obrovská pozitivní energie. Líbilo se mi spolupráce s terapeutkou.

Doma se divili, co se stalo. Je to neskutečně velká úleva a svoboda, když můžu nechat věci plynout a nesvazuje mě to neustále nutkání mít vše pod kontrolou. Jsem nadšená a terapii doporučuji všem.

Děkuji, děkuji, děkuji, Zuzana

Access Bars®  je terapie vhodná pro každého, včetně dětí. Probíhá na lůžku.

Délka terapie: 60-90 min

Cena: 1500Kč

Objednávky termínu:  na tel. 731 587 868.

 

Chcete změnu? S lehkostí si ji vezměte, aktivujte a radujte se.

 

Jak to všechno funguje a jak vznikají emoční bloky a záznamy v podvědomí?