Možná, že máte podobný příběh jako já: Inhalátor 3x denně na astma, od jara do podzimu opuchlá a upšikaná, od podzimu do jara kašel. Lékaři mi říkali, že si musím zvyknout, že mám oslabenou imunitu. Ortopedi, že skončím na kolečkovém křesle. Já se rozhodla, bolesti a nemocí se chci zbavit. Zasloužím si být zdravá.

Cítíte to podobně? Souzníte s tím, že bolest není normální.

Možná, že máte trochu jiné zdravotní problémy, ale princip, je pořád stejný. Tělo potřebuje uzdravit zevnitř a komplexně.

OKG

>> Také věříte v sílu přírody a raději sáhneš po přírodních produktech než po lécích z lékárny? Možná, že i vy jste si v mládí prášků užila až dost. Pomohlo to? Uzdravila jste se úplně nebo se zmírnily příznaky, abyste byla schopná fungovat. Ale cítíte se opravdu zdravá?

Zdraví je to nejdůležitější, co máme.

Pokud se necítíme zdravě, tak se to zrcadlí ve všem v životě. Je potřeba si to přiznat. Máte to tak taky?

Když vás něco bolí, dokážete se radovat? Můžete si užít všechno, co chcete dělat, zažívat v životě když vás omezuje to, že vám není dobře?

Investice do zdraví vyplatí. Projeví ve spokojenosti a radosti v celém tvém životě.

>> Možná i ty jsi vyzkoušela velkou spoustu přírodních preparátů a dala za to spousty peněz. Ale nesplnilo to tvá očekávání a pořád to nebylo ono.

>> Zřejmě budeš také cítíš nedůvěru a nechceš dávat další peníze za produkty. Protože už si se tolikrát spálila.

Měla jsem to jako ty. Než jsem už ze zoufalství vyzkoušela české přírodní bylinné produkty, které konečně zafungovaly. >> A protože zastávám názor, že co pomáhá, má se sdílet dál, sdílím. >> Abys i ty měla možnost zkvalitnit si život a víc si ho užívat.

Proč jsou jiné a fungují?

Spojují to nejlepší ze západu i východu. Propojují výsledky z moderních vědeckých studií a zároveň jsou vytvořeny na principech Tradiční čínské medicíny (TČM).

→ Díky tomu, tělo vstřebá, všechno má a potřebuje a v takové dávce, která je opravdu fyziologicky účinná. Sama uvidíš a ucítíš, jak se tělo čistí, jak máš víc energie, jak ti začíná být lépe.

→ Pravda, někdy to trvá, ale když vydržíš, stojí to za to. Čím déle se tělo zanášelo, tak tím déle se tělo regeneruje. Nakonec se tělo vyčistí zevnitř a zharmonizuje napořád.

→ Bylinky jsou v nakombinované tak, aby zharmonizovaly nejen jeden hlavní okruh/ systém, který přímo s tvým problémem (např. trávení), ale zasahují a harmonizují i ostatní okruhy tvého těla. V těle fungují v synergii a komplexně.

→ Navíc, nežijeme v ideálním životním prostředí. Vzduch, voda i půda jsou plné chemie, zelenina i ovoce nejsou to, co bývaly, kromě vlákniny toho moc prospěšného neobsahují. Díky vitamínům, betaglukanům a dalším látkám, které v přírodní formě v produktech obsaženy, dodáváme tělu to, co chybí v jídle a snížíme negativní vliv chemie okolo nás.

Podle TČM jsou stavy, které klasická medicína označuje jako nemoc či diagnóza důsledkem nerovnováhy v těle. TČM řeší tělo z pohledu komplexu, a ne pouze odděleně podle soustavy. Podle TČM všechno souvisí se vším. A to nejen fyzické tělo, ale i emoční stav.

Princip TČM je tělo vyčistit od toho, co do něj nepatří, zprůchodnit pro energii čchi a zharmonizovat, aby všechny součástí mohly pracovat a spolupracovat tak, jak přirozeně mají. Výsledkem je příjemný stav v těle i prožívání, který označujeme jako zdraví.

OKG

Bohužel, podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 ze dne 20. prosince 2006, s tebou nemohu písemně posdílet jaké produkty a na co, mě, ani mým klientům, pomohly a pomáhají. Toto zařízení zakazuje sdělovat neschválené zdravotní tvrzení o bylinách a s nimi spojené zkušenosti.

POZOR – Rozhodně tě nenabádám, aby jsi přestala užívat léky předepsané od lékaře. Ani se bezhlavě pustila do čištění a harmonizace svého těla. Všechno v těle má své principy a zákonitosti. Je potřeba je znát a vědět, jak je používat, protože jinak si můžeš víc ublížit než pomoct.

>>> Proto ti nabízím své služby <<<

S tělem pracuji už přes 10 let a mám spoustu zkušeností a znalostí.

>>> Pomůžu ti sestavit pro tebe nejvhodnější kombinace a budu tě provádět celou dobu užívání.

>>> Rozhodně nečekej, že se mně zbavíš. Se svými klienty zůstávám se spojení a vyptávám se, co se jim děje, abychom mohli upravit dávkování či změnit preparát, pokud je potřeba. Každé tělo je totiž individuální, jinak v disharmonii a jinak zanesené a může reagovat na stejný přípravek různě.

UPOZORNĚNÍ – Nejsem lékař a moje doporučení a terapie nenahrazují odbornou lékářskou péči.

Podle mého názoru je skvělé, že máme možnost volby a můžeme kombinovat možnosti jak klasické, tak alternativní medicíny. Pokud budu mít úraz, stejně jako ty půjdu na chirurgii.

OKG

Toto nejsou firemní stránky společnosti O.K.G., s.r.o.. Jsem nezávislý poradce na pozici vedoucí konzultatnt.