Spiritual Response Therapy neboli SRT je metoda, kde zakladatel Robert E. Detzler byl inspirován k vytvoření detailního procesu prozkoumání podvědomé mysli a duševních záznamů, který slouží  rychlému nalezení a uvolnění disharmonických, omezujících myšlenek,  přesvědčení, emocí a skrytých bloků ve všech aspektech  lidského života.

 • zdraví – fyzické problémy, nemoci, bolesti zad, kloubů, ekzémy, alergie, atd.
 • psychická pohoda a řešení emoční nestability
 • problémy dětí – emoční, ve škole, paměť, učení, komunikace, fyzické – např. počůrávání, šikana, atd.
 • vztahy, partnerství, spolupráce, sdílení
 • komunikace
 • mateřství a otěhotnění
 • hojnost a finance
 • práce, zaměstnání
 • osobní růst, stanovení si cílů, nalezení smyslu života, sebedisciplína, trpělivost, atd.
 • láska, sebeláska, sebevědomí
 • a další

SRT představuje velice jemnou a přesnou metodu, jak změnit náš vnitřní i vnější život tak, abychom ho mohli prožívat svobodněji, tak jak chceme. 

Jeden příběh s krásným koncem od klientky Jany:

Martin měl problémy ve škole, s chováním, se sociálním přizpůsobením, v 9.třídě mu hrozila 5 z chemie a asi další 3 pětky na vysvědčení. Od 2. do 5. třídy užíval antidepresiva, léky na to, aby zvládnul dopoledne školu, úkoly musel mít hotové do 15 hodin, dělal speciální cviky na pravou a levou mozkovou hemisféru, hrozil mu pobyt v Bohnicích, atd….
Po prvním čištění hned přes noc jsem pocítila ohromnou změnu překvapivě u sebe, v hlavě a v žaludku se (přechroupávaly) kostičky jako v legu, bylo to velice zvláštní. Druhý den jsem jinak mluvila, z pusy jsem vypouštěla jiná slova než jsem byla naprogramovaná, každý telefonní rozhovor byl zakončený smíchem, a měla jsem úplně nový pohled na život.
U Martina se změna projevila hlavně v jeho spokojenosti, začal být pozitivně naladěný, dokonce si zpíval !!! To dříve vůbec neexistovalo.
Po druhém čištění (asi, možná po třetím …) se čistilo propadání z chemie, resp. vztahy s chemikářem. Po vyčištění minulého života s jeho chemikářem, kdy měli vyměněné role, Martin byl učitel a chemikář jeho žák, přinesl domů z písemky jedničku, což bylo naprosto neuvěřitelné. Velký posun nastal v mezilidské komunikaci, zavládla najednou pozitivní uvolněná atmosféra. Ze vzteklouna se stal dobře naladěný kluk.
Po výměně studenta u Martin bych to charakterizovala asi takto: přestal vyzařovat negaci, to se projevilo i na škole, kdy sice s velikým úsilím a ve spolupráci s rodinou a školou nakonec dostal na vysvědčení pouze 1 čtyřku. Názory má stále svoje, ale dokáže velmi dobře komunikovat s dospělými a s mnohými si rozumí tak dobře, že jsou sami tito lidé překvapeni.
Asi od 9 let měl svůj životní sen – motorku, tento sen byl jedinou podmínkou při čištění, že si ho chce nadále uchovat. Dnes ve svých téměř 19 letech vlastní již druhou, silnější motorku. Splnění tohoto životního snu ho naplňuje nesmírnou radostí.

Dodatečně ti za vše mnohonásobně děkuji, od té doby si stále plníme své sny, protože už víme, že nic není nemožné.
Jana

SRT je vhodné pro každého. Je možné přijít i s miminkem.  Dospělí lidé sedí, děti si mohou hrát na koberci. Často ale sedí u mne a zkoumají, co dělám, a půjčují si kyvadélko, kreslíme spolu. Více o terapii dětí zde. Terapeut využívá k prozkoumání a čistění podvědomí terapeutické kyvadlo a tabulky.

kyvadlo

Délka terapie: 60-90 min.

Počet setkání je závislý na typu “problému” (nejčastěji 2 -6 setkání). Pokud je problém rozsáhlejší, s klientem probíráme možnost kombinace s dalšími typy terapie, cvičení Čchi-Kung, atd.

Cena: 1000 Kč

Objednávky termínu: na tel. 731 587 868

 

Jak to všechno funguje a jak vznikají emoční bloky a záznamy v podvědomí?

Máte taky svoji cibuli?

Z praxe: Příběh ze školní jídelny? ♥ Moje dítě má problémy ve škole. ♥ Proč se bojíme?

7 příběhů a tipů proč se naučit pracovat s kyvadem