Mnohokrát ve svém životě jsem se stěhovala. První stěhování bylo ze studentské koleje do bytu po ukončení studia, tenkrát mi stačil jeden 80ti litrový batoh.

 

Pak přišlo stěhování z bytu do domu. PŘÍSLOVÍ, že je LEPŠÍ VYHOŘET NEŽ SE STĚHOVAT mi v ten čas přišlo trefné. Kde se nasbíralo tolik věcí nechápu. A co nechápu ještě víc, jak se to tenkrát, že když jsme vybalili byt do domku, 3x většího než byt, tak byl najednou plný. Stěhování mi přišlo za trest.

DNES JE VŠE JINAK..

Děkuji VESMÍRU, že se mi do života dostala Zuzka Adam a její FENG SHUI ACADEMY. Do 80ti litrového batohu se sice s mým synem už nezabalíme, za to jsme se naučili udělat si pořádek a pozitivní prostor.

Náš poslední byt je velikostí sice pořád stejný, ale čím dál tím čistší a otevřenější, a nová energie sem chodí s radostí a láskou. Je nám tu skvěle a plní se nám jedno přání za druhým. Kdybychom se znovu stěhovali, tak jsme úplně v pohodě. Naše poslední stěhování totiž bylo s radostí. JAK MÁLO VĚCÍ STAČÍ KE ŠTĚSTÍ…

 

Děkuji ZUZCE a

 

– její ON-LINE škole FENG SHUI ACADEMY, kde s jednoduchostí, efektivností a radostí učí základy FENG SHUI aneb jak si udělat prostor kolem nás, aby nám nabíjel energií a nejen to…

 

– její knížce OSVOBOĎTE SE S FENH SHUI, která je skvělým návodem, jak začít a pokračovat a kterou jsem přečetla jedním dechem.

 

– i další její práci, např. e-bookům Magický rok Ovce 2015 ( jak nejlépe využít energii letošního roku pro Váš život), Vánoce a Nový Rok s Feng Shui (nadčasový návod ke zhmotnění přání, harmonizaci a správnému nastartování počátku každého roku) a v neposlední řadě Penězní magie (unikátní sbírka rituálů přitahujících peníze a hojnost). Také e-booky budou bohužel od 1.7. dražší.

 

A hlavně DÍKY NÁM SAMOTNÝM a naší práci na sobě, díky lidem, KTEŘÍ NÁS UČÍ každým dnem, aniž by si to často uvědomovali, díky tomu, že žijeme, TADY A TEĎ. 

 

Jsem vděčná a moc děkuji, Sobě i Všem, kteří jsou součástí mého života. Ať žijeme, jsme zdraví, šťastní, spokojení a v hojnosti.

 

mandala
Namaste
FENG SHUI aneb dnes je lepší stěhovat se, než vyhořet
Tagged on: