Komplexní terapie je založená na propojení a harmonizaci všech rovin našeho bytí. Tělo, mysl, emoce a energie jsou úžasně fungujícím systémem, kde všechno souvisí se vším.

Dokážeme se rozhodit psychicky a z toho onemocnět. Stejně jako fyzicky podlomené zdraví negativně ovlivňuje naši psychiku.

Když chybí energie, nic se nám nechce a radost se vytrácí z našich životů. Nemáme sílu nic měnit. Pokud myslíme negativně, pak se točíme v kruhu, a nevidíme řešení, jak vše změnit k lepšímu.

Využijeme naší komplexnosti, společně vytvoříme plán, provedeme akce, aby se bloky a negativní energie z vašeho života odstranili a vznikl prostor pro nové, pozitivní. V těle i celém životě. A pokud budete chtít, i v bytě. Vše je dobrovolné a záleží na Vás, jak moc budete chtít pomoci. Jsem tu, abych byla podporou. Klíč ke zdraví a harmonii na Vás čeká.

Pokud cítíte, že se mnou chcete spolupracovat, budu ráda přítomna u procesu Vaší proměny ke zdraví, štěstí, radosti, spokojenosti a lehkosti.

Záměrně neužívám slovo sezení, protože se mnou se nesedí – život je pohyb a změna, a proto i naše setkání jsou o pohybu a pozitivních změnách.

Komplexní terapie

V každém se snažím probudit jeho sílu a odvahu k tomu, aby mohl v pohodě čelit všemu, čemu jsme vystavováni každý den a vytvořit si život podle svých snů a přestav.

S mojí pomocí odhodíte to, co nepotřebujete. Posílíte to, co potřebujete. Naučíte s vnímat sebe a dávat se na první místo. Najdeme cesty k harmonii těla i duše.

 

Třeba jako Anička:

referenceK Hance jsem začala chodit na individuální terapie mého syna. Díky ní jsem objevila, že problémy se synem zrcadlí nezdravý vztah s mužem. Díky ní jsem se dokázala rozhodnout v krocích, které mi zlepšily a zlepšují život.

Muže jsem po 13 letech opustila, stala se ze mne svobodná matka. A přesně jak Hanka řekla, když člověk učiní ten největší krok, vesmír mu pomůže. Měsíc po rozchodu jsem potkala muže svého života, se kterým se chceme vzít a mít další dítě.

Hanka mi pomohla najít v mém životě směr, uvědomit si priority. Oceňuji její profesionalitu, laskavý a citlivý přístup. Mohu doporučit i kurz kyvadla a semináře Reiki, které jsem absolvovala.

Vím, že Hanka je osoba, za kterou mohu vždy přijít, pokud budu řešit nějaké otázky v životě či zdraví.

nyní už Anna Petrová Kubešová

Zaujal Vás příběh Aničky, nebo dalších. Můžete stačí se jen rozhodnout a začít měnit.

Co si ze setkání odnesete:

 • Pocit klidu, harmonie a pohody, který získáte díky zharmonizování energie ve vašem těle.
 • Důležité informace o Vás samých, o Vašem těle a energii a o tom, co se ve vašem těle děje.
 • Úkoly. Ano, já jsem jen průvodce, který Vás může navést, co by bylo možné změnit, ale měnit, to budete muset sami. Ukážu Vám cesty a na Vás je výběr, co dělat budete nebo nebudete. Práce s vědomím a paměťovými mapami, které často dělají v našich hlavách zbytečný zmatek a v životě problémy, se dá jen a opět vědomou prací se sama sebou na vědomé úrovni.
 • Díky jemné a velmi účinné metodě Access Bars, zjistíme, co Vás nejvíce svazuje, blokuje v podvědomí a pak to společně odstraníme.
 • Cvičení – protože fyzické tělo pohyb potřebuje, odnesete si i úkoly v podobě jemným cvičení, které posílí orgány a části těla, které potřebujete.
 • Zkontrolujeme kyčle. Mnoho lidí si dává nohu přes nohu. A jen málokdo ví, kolik problémů může na těle noha přes nohu způsobit.
 • Sílu a odvahu, kterou potřebujete, abyste začali měnit svůj svět.
 • Pokud budete chtít vyčistit a posílit své fyzické tělo, pomohu Vás vybrat nejlepší kombinaci bylinkových preparátů.
 • Podporu ode mne. Sama vím, jak je dobré vědět, že je někdo za Vámi, kdo Vás podpoří, když potřebujete.

 

Jaké využívám při setkání techniky a metody:

Mám ráda komplexnost a proto ráda kombinuji staré i nové, východ i západ, tělo i hlavu, uvnitř i venku. 

Využívám tradiční techniky z východu, které jsou tisíce let staré – Čchi-Kung, Feng Shui , znalosti z Tradiční čínské medicíny. Zároveň studuji i nové trendy a využívám znalosti z novodobých metod, technik a oborů jako jsou psychologie, psychosomatika, neurovědy, koučovací techniky. Skvělé jsou i některé techniky práce s myslí, časem, myšlenkovými mapami, komunikační techniky z oblasti obchodu, kde jsem se pár let pohybovala. I z oblasti vědy jsem si přinesla zkušenosti, které mi pomáhají.

Propojuji práci s fyzickým tělem – různé druhy masáží, vč. Dornova metodu plus, zdravotní cvičení Čchi-Kung a práci s podvědomím, vědomím, dechem a energií – Access Bars, popř. Spiritual Response Therapy, meditační techniky. Pokud budete chtít vyladit i svůj byt, ráda pomohu.

Je toho mnoho, co jsem zažila, studovala a vyzkoušela 🙂Všechno kombinuji tak, abych mohla co nejlépe pomoci ke zdraví a spokojenosti.

 

Cena za první společné setkání komplexní terapie je 2000 Kč/120min.

Za další setkání 1500Kč/90min.

Rezervujte si svůj termín na 731 587 868

Při pravidelném setkávání – cyklus 5ti nebo 10ti setkání, kdy spolu systematicky pracujeme a cvičíme, je cena výhodnější:

 • 3 měsíční společná práce 5ti setkání – 6000 Kč = 1200Kč/90min.
 • půlroční společná práce 10ti setkání – 10000 Kč = 1000Kč/90min.

Možnost načíst na Cashback world (dříve Lyoness) kartu.