Spousta žen se v životě necítí skvěle. Možná, že i ty jsi unavená, bez energie, vůbec nic se ti nechce a často jedeš už jen ze setrvačnosti a protože musíš. Možná i ty hledáš něco, co by ti vrátilo radost a spokojenost do života. Třeba i ty se cítíš jako pod pokličkou, něco tě svazuje, a ne a ne přijít na to, jak se toho zbavit. Možná se i tobě pořád a pořád vracejí špatné zkušenosti z minulosti a strachy, které tě nepustí dál. Dost možná, že i ty patříš mezi ženy, které trápí zdravotní problémy.

Chceš to jinak?

>> Chceš se cítit skvěle a v harmonii a být plná energie od rána až do večera?

>> Přála by sis s radostí a v pohodě zvládat všechny ženské a mámovské povinnosti i příjemnosti?

>> Ráda bys měla jistotu a oporu sama v sobě, i když se vyskytnout těžké výzvy života?

>> Chybí ti ten pocit, cos měla jako malá holka, když ti tělem projížděla radost a všechno se zdálo snadné a v zrcadle ti zářily oči?

Hani, děkuji. Pracuji na sobě, vidím a cítím na sobě změny, poslouchám své tělo. Když chci spát spím, když potřebuji někam jít, či jet, tak jedu. Rozhoduji se sama. Dřív jsem se ptala manžela, jestli můžu. Nedokáže pochopit, že chci být i sama se sebou. I když mě nepodporuje, mně je dobře. Osamostatnit se a být sama sebou, pracovat na sobě, na to není nikdy pozdě.

S pozdravem Maruška

Chceš být spokojená uvnitř a nevíš, jak to uchopit a kde začít?

Nebo možná, že už jsi vyzkoušela spoustu terapií, ale výsledek není podle tvého očekávání?

SPOLEČNĚ NAJDEME ŘEŠENÍ TOBĚ ŠITÉ NA MÍRU, JAK TĚ UDĚLAT OPĚT ŠTASTNOU A SPOKOJENOU

Koukneme do minulosti a podvědomí. Bez zbytečného vrtání – tělo nám to poví samo.

Najdeme skutečné příčiny tvého trápení na všech úrovních a odstraníme je.

Najdeme to, co ti energii v životě bere. Zaměříme se na to, co ti jí může dát.

Poladíme tělo a psychiku, trošku přeučíme myšlení a komunikaci, a zharmonizujeme energii.

Nakonec všechno dohromady sladíme a zharmonizujeme, aby ti začalo být uvnitř skvěle a spokojeně.

Dozvíš se o sobě spoustu zajímavých informací.

Dostaneš efektivní návody a tipy, které ti pomohou nastartovat změnu.

Naučím tě cviky, které tě kdykoliv nabijí energií. A které podpoří sebe-regenerační procesy v těle.

Dám ti podporu, motivaci a pomůžu tam, kde si sama neporadíš.

Terapie s Hankou byla velmi zajímavá a jsem za ní opravdu vděčná. I když to bylo přes skype, sama jsem na sobě cítila různě tlaky – v hlavě, na hrudi a kolem žaludku, které vždy následně ustaly a udělalo se mi lépe. Tuto referenci píšu s víc jak týdenním odstupem, abych viděla, jestli to má účinky na všechny věci, které jsme spolu probraly. Sama jsem nevěřila, jak to funguje, ale zmizely mi všechny sny, které mě trápily už delší dobu, ustoupily určité myšlenky a i v práci také vidím změny k lepšímu. Z určitých situací už necítím strach jako dříve, ale naplnění a radost…co víc si přát :-). Celá terapie byla velmi příjemná a zajímavá, dozvěděla jsem se spousty věcí na sebe a dostala zajímavé rady. Cítím se teď celkově mnohem lépe a každému to doporučuji. Hanko moc ti děkuji. Katka K.

Jaké používám při terapii techniky

Komplexní pohled na tebe i do tebe mi pomůže nalézt příčiny tvého “problému” či trápení i cesty k jejich odstranění. Jedna metoda na to nestačí. Proto kombinuji staré a tradiční i nové pokrokové, z východu i západu, ve těle i v hlavě, ve vědomí a podvědomí, uvnitř těla i venku v prostředí. 

Každý jsme individualita, proto i u tvé terapie vyberu, ze široké palety metod, technik a cvičení, ty pravé, abych ti pomohla: TČM, Čchi-Kung, Feng Shui, focusing, mind-maps, komunikační techniky, Access Bars, SRT, mazáže, Dornova metoda plus, meditační a vizualizační techniky.

Jak terapie probíhá

Osobně

V mojí terapeutické místnosti v Lysé nad Labem.

Část na židli u stolu, aby sis mohla zapisovat. Část na masérském lehátku. Cviky čchi-kung a na protažení tě naučím na jogamatce.

Momentálně jsem v náhradních prostorech, než budu mít novou místnost. Adresu ti pošlu po domluvení termínu.

On-line

U tebe doma.

Po telefonu, na skype nebo whatsapp. Budeš potřebovat klid a možnost, kde si sednout, zapsat poznámky. A když bude možné, tak i lehnout.

Jediné omezení online terapie je, že ti nezkontroluji kyčle a cviky ti jen vysvětlím, ale neopravím osobně.

Ahoj Hani, to “tvoje zaklínání” bylo moc fajn, cítím se klidnější, ruce fakt nebolí!! Beru vše, co na mě vymyslíš, jako impulz, protože, jak jsem rychlá v práci, tak jsem někdy rychlá i v usudku a v názoru, takto možná jednoduší život. Ještě mi jde i trochu víc meditovat a zastavit se, ještě jednou děkuji. Pá Markéta Schneiderová

Cena terapie a konzultace

Služba

Úvodní terapie (90 min.)

Balíček 3 terapií (3x 90min.)

Balíček 5 a více terapií

Cena za 1 terapii

1500 Kč

1200 Kč

1000 Kč

Cena celkem

1500 Kč

3600 Kč

5000 Kč

Ceny jsou konečné. Nejsem plátce DPH.

Napoprvé se vždy potkáme na jednorázové úvodní terapii, která trvá 90 minut a stojí 1500 Kč. Teprve po úvodní konzultaci je možné zakoupit balíček 3 nebo 5 a více terapií.

* Cena zahrnuje moje znalosti z desítek kurzů a zkušenosti nabyté za více než 10 let s klienty. Po terapii posílám krátké shrnutí s doporučenými úkoly. Pokud budeme pracovat i s bylinnými preparáty, tak i jejich seznam a návod, jak a kde si je objednat.

Co si z terapie odneseš:

  • Pocit klidu, harmonie a pohody, které získáš díky zharmonizování energie ve tvém těle.
  • Důležité informace o sobě sama, o tvém těle a energii a o tom, co se ve tvém těle děje.
  • Úkoly. Ano, já jsem jen průvodce, který tě může navést, co by bylo možné změnit, ale měnit, to budeš muset sama. Ukážu ti cesty a na tobě je výběr, co dělat budeš nebo nebudeš. Přepsat paměťové mapy v mozku, které často dělají v našich hlavách zbytečný zmatek a v životě problémy, se dá jen a opět vědomou prací se sama sebou na vědomé úrovni.
  • ► Díky jemným a velmi účinným metodám Access Bars a SRT zjistíme, co tě nejvíce svazuje, blokuje v podvědomí, a pak to společně odstraníme.
  • Cvičení – protože fyzické tělo pohyb potřebuje, odneseš si i úkoly v podobě jemným cvičení, které posílí orgány a části těla, které potřebuješ.
  • ► Pokud přijdeš osobně, zkontrolujeme kyčle. Mnoho lidí si dává nohu přes nohu. A jen málokdo ví, kolik problémů může na těle noha přes nohu způsobit.
  • Sílu a odvahu, kterou potřebuješ, abys začala měnit svůj svět.
  • ► Pokud budeš chtít vyčistit a posílit své fyzické tělo, pomohu ti vybrat nejlepší kombinaci bylinkových preparátů.
  • Podporu ode mne. I ty sama víš, jak je dobré vědět, že někdo stojí za tebou a podpoří tě, když potřebuješ.

K Hance jsem začala chodit na individuální terapie mého syna. Díky ní jsem objevila, že problémy se synem zrcadlí nezdravý vztah s mužem. Díky ní jsem se dokázala rozhodnout v krocích, které mi zlepšily a zlepšují život.

Muže jsem po 13 letech opustila, stala se ze mne svobodná matka. A přesně jak Hanka řekla, když člověk učiní ten největší krok, vesmír mu pomůže. Měsíc po rozchodu jsem potkala muže svého života, se kterým se chceme vzít a mít další dítě.

Hanka mi pomohla najít v mém životě směr, uvědomit si priority. Oceňuji její profesionalitu, laskavý a citlivý přístup. Mohu doporučit i kurz kyvadla, který jsem absolvovala.

Vím, že Hanka je osoba, za kterou mohu vždy přijít, pokud budu řešit nějaké otázky v životě či zdraví.

Nyní už znovu vdaná Anna Petrová Kubešová

Jaká témata terapii nejčastěji řešíme:

>> Nízké sebevědomí – Máš pocit, že všichni jsou lepší než ty? Pořád se za něco omlouváš? Neumíš si říct o vyšší plat, protože máš pocit, že si to nezasloužíš? Nechceš vystupovat z davu, protože si připadáš zranitelná a nevěříš si?

>> Neschopnost obhájit sebe a své činy – Stáhne se ti žaludek a nejsi schopná nic říct, když máš vysvětlit, proč jsi udělala to, co jsi považovala za správné a jak nejlépe jsi to uměla? Možná se ti chce i plakat? Máš pocit, že by to ostatní vyřešili lépe?

>> Potřeba být chválena od druhých – Máš pocit, že ty nejsi dost dobrá, když ti to ostatní neřeknou? Máš pocit, že tvoje práce není dost dobrá a smysluplná, když tě za ní někde druhý nepochválí?

>> Upřednostňování druhých – Potřebuješ vědět, že jsi nejprve všechno a všechny obstarala? Dovolíš si udělat čas na sebe a pro sebe, když není hotovo? Raději dáš přednost potřebám a touhám manžela, dětí, než těm svým?

>> Přecitlivělost při emočních vypětí – Rozhodí tě nepříjemné situace? Často jsi nervózní nebo v napětí. Hodně jsi smutná nebo pláčeš (romantické filmy se nepočítají)?

>> Nerozhodnost a ztráta odvahy – Víš, že máš blbou práci, která tě ničí a nejsi schopná dát výpověď? Víš, že máš doma muže, se kterým už nemáte nic společného a společný život víc trápení než radost a přesto ti ho nejde opustit? Pořád se uspokojuješ tím, že to přece není tak špatné, že by mohlo být i hůř? Nebo prostě pořád nad vším váháš a skutek utek?

>> Přílišná starost o druhé – Tolik se staráš, že druhým nedáváš prostor pro to, aby se sami rozhodovali, aby se učili se o sebe postarat, aby dělali chyby, skrze které se učí? A děje se to, že tohle tvoje “tlačení” ti zhoršuje vztah mezi Vámi, a přesto si nemůžeš pomoct?

>> Pocity viny – Když udělá věci, tak jak cítíš, že je to správně a s tebou v souladů, přichází blbé pocity viny, že jsi to neuděla tak, jak od tebe očekával někdo jiný? ( Např. výchova dětí, jinak, než to dělala máma, vztah s mužem jinak, než je zvykem, čas na sebe, i když máš malé děti, aj.) I když si to umíš logicky odůvodnit, stejně tě to vnitřně hlodá?

>> Únava – Spíš víc než 8 hodin denně a přesto se pořád cítíš unavená? Nejde to usnout? V noci se budíš? Nemáš energii na běžné povinnosti, natož na zábavu a radosti?

>> Vznětlivost – Často křičíš? Startuješ na první našlápnutí? Vztekáš se, když není po tvém? A pak tě tom mrzí nebo jsi za to na sebe naštvaná?

>> Strachy a nepříjemné pocity všeho druhu – Např. Při přednesu na veřejnosti, při pobytu v kolektivu, z létání, z vody, aj.

>> Hyperaktivita – Máš potřebu neustále něco dělat a neumíš odpočívat? Máš pocit, že kdyby ses zastavila, tak exploduješ? Zastavit se bolí?

>> Těhotenství – Různé problémy, od nejde otěhotnět, neudrží se, až po strachy z porodu.

>> Zdravotní problémy – Jsi nakloněná přírodní cestě, když to jde? Chceš to uchopit od příčiny a neřešit jen následek? Když už si klasická medicína neví rady.

>> Problémy ve vztazích – s mámou, tátou, dětmi, manželem, partnerem nebo i v práci.

>> Špatná finanční situace.

>> Obecně nespokojenost se svým životem.

Někdy přijdou na terapii i muži:

Dobrý den, Hanko. Snažím se a cvičím. Jak smeták, tak ramínko. A docela mě to i baví. Chybí mi jenom pravidelnost, ale mám-li možnost, snažím se. Po návštěvě u Vás se mi opravdu zlepšilo spaní – nemám už děsivé sny a také tématika promarněné odpovědnosti mi z nich úplně vymizela. Jsem Vám za to vděčný. A co víc – zatím jsem neměl ani bolesti žaludku, které mě občas potrefily.

Tak snad jsem díky Vám nastoupil tu správnou cestu. Zdravím Vám a přeji vše dobré. Eliáš

Máš ještě nějaké další otázky? Zavolej mi na 731 587 868 nebo mi napiš email na: hanamsobotova@gmail.com.