Les krásné místo, do kterého se začínáme bát chodit. Proč? Přibývá veřejných způsobů strašení, které se s klíšťaty pojí, některé jsou vskutku originální.

Ať jsou to příšerné reklamy s Karkulkou v lese nebo pověry, které kolují mezi lidmi. Teď mě dostala i reklama na Kofolu… nebo obrovské klíště, které doprovází rodinu na výletě. A tohle všechno, to v nás vyvolává podvědomí strach, a tím si přitahujeme, jak klíště, tak nemoc – emoce jsou vibrace, to už Einstein říkal.

Přitom existují jednoduché návody, aby se na Vás nepřisála… i jak to řešit, když už se stane…

 

PREVENCE – aneb, co Vám možná nikdo neřekl

Pokud máte v harmonii tělo zejména játra a žlučník, které patří do elementu dřeva, tělo odbourává vše, jak má a klíšťatům a jiným breberkám nevoníme. Také příjem vitamínů a minerálů, ať už ze zdravé stravy nebo v potravinových doplňcích podporuje naše nevonění klíšťatům a hlavně, podporuje imunitní systém, takže tělo se s případným napadením vyrovná.

Já jsem zastánce přírodních produktů – a máme s rodinou a klienty osvědčené produkty OKG. Játra podporujeme Emulips Forte, antibakteriální účinky má OK Alfa+, a vitamíny doplňujeme Factor Base KIDS – čistě přírodními veganskými vitamíny, které vyrobené tak, aby se v těle opravdu vstřebaly. Cenově nastejno, jako jiné vitamíny z lékárny.

Jako zastánce celostního přístupu uvádím ještě i další postup, námi prověřený, možná pro někoho sci-fi. Pokud se soustředíte na to, že si klíště odnesete, prostě si ho odnesete. Já doporučuji přesměrovat pozornost na zábavu v lese. A před vlezem do lesa si představit kolem těla vytvořit ochrannou vrstvu, která zabrání klíšťatům i jiným hmyzáčkům, aby na Vás vlezli. Schválně to vyzkoušejte – jestli tomu budete věřit, funguje to. Naše hlava je velmi mocný nástroj :).

Na první pokusy je to možné vyzkoušet s komáry. Pokud se soustředíte na ně, pořád je odháníte a plácáte po sobě, tak na Vás půjdou. Pokud věříte ve své tělo a jeho energii, nastavte si ochrannou vrstvu. Já jsem mírumilovný člověk, proto ještě nejprve promlouvám s komáry, že je nechci zabíjet, ale pokud mě napadnou, tak mi nic jiného nezbude. Tak je prosím, aby nechali mé tělo a letěli jinam. Možná praštěné, mě to funguje :).

 

CO UŽ,  KDYŽ SE PŘISAJE

Návod od lékařů, na vatu dát oříšek tuku/krému přiložit, rychle zatočit (třeba háčkem na klíšťata) po směru hodinových ručiček a ono se mu zatočí hlava, pustí se ještě živé – takže se neudusí a obsah střev nevyvrhne do člověka. Poté desinfekce.

Někdo doporučuje vytrhnout. Tak či tak, už podvědomě je ve váš strach, že Vám tam něco pustí. Nebo ne?

Dříve se o borelioze nemluvilo, klíšťata jsme vytočili a bylo to. Tak proč je tomu najednou jinak. Myslíte, že borelióza nebyla? Nebo naše těla byla víc v pohodě a prostě to zvládl náš imunitní systém?

Přírodní podpora – místo indulony a jodisolu – OKG Balsam a OKG gel. Vnitřně OK Alfa, vitamíny Factor Base KIDS a třeba i Factor Base NO.

 

BIOREZONANCE

Pokud nevěříte, že jste zdraví a máte strach, tak si můžete dojít zjistit boreliózu na biorezonanční přístroj. Je to neinvazivní, bezpečné a rychlé, a hlavně Vám jí najde všude, i když v krvi nebude zjistitelná (moje vlastní zkušenost). Pak je možnost na její zničení použít plazmový generátor. Pozor, antibiotiky se borelie nezlikvidují, s mým lékařem jsme to konzultovali. Jediné, čeho docílíte je, že si kolem sebe udělají obal, přestanou se sice projevovat, ale je otázkou času, kdy vytáhnout do boje s Vaším tělem znovu.

Kontakt na biorezonaci: www.studioimago.info, odkažte se na mne 🙂 nebo si najděte jinou poradnu, je to na Vás. Můžete si nechat projet celé tělo :).

 

STRACH

Strach je velmi nízká vibrace, která je prapůvodně dobrá, protože náš chránila před nebezpečím. Postupem času se však stal nástrojem manipulace a byznysu (viz výše zmíněné reklamy). Strach na této úrovní je destruktivní. Ať už se jedná o jakýkoliv strach, jeho odhalením a převrácení na tvořivou sílu a hledání východiska z dané situace, měníte své vibrace, na vyšší pozitivní. Jsme zvyklí se neustále přizpůsobovat okolnímu prostředí nebo hledat východiska a pomoc venku. Jsme tak naučení.

Už Vás napadlo, hledat změnu v sobě?

 

SVÝM PŘÍSTUPEM K SOBĚ, VĚCEM A SITUACÍM MŮŽEME ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT. 

 

Chcete pomoci svému tělu a se dozvědět více o OKG produktech. Koukněte na tuto stránku nebo mi zavolejte na 731 587 868 a nebo napište info@terapienejendotykem.cz.

PS: Návod, jak si objednat se slevou 30% naleztene zde. Tak neváhejte.

Volat pro pomoc – 731 587 868

Jak na klíště
Tagged on: