Terapie dětí
Jak zvládnout mateřství a nezbláznit se aneb šťastná máma plná energie

 

Terapie dětí

Hana M. SobotováDěti jsou úžasné malé Vesmíry plné emocí a energie. Ač se to nezdá, nasávají vše, co se kolem nich děje. Přebírají naše vzorce chování. Řeší emoce, které máme my, rodiče.

A pak na to reagují, což se projevuje v jejich chování a nemocích.

 

Už mnohokrát se mi potvrdilo, že když má dítě zdravotní, psychický nebo sociální problém, je dobré, aby se cíleně změnily energie v rodině, chování rodičů vůči sobě i dítěti a rodiče, a hlavně maminky, aktivně spolupracovaly.

 

Napojení dítěte na maminku je silné a sama maminka změnou u sebe, v myšlení, chování vůči dítěti, dokáže zázraky.

Jaké problémy a léčení dětí nejčastěji na terapiích řeším:

 • poruchy chování dětí – hyperaktivita nebo naopak děti s problémem začlenění se do kolektivu

 • poruchy řeči dětí a špatná komunikace s okolím – často spojené s difunkčností 5. čakry a emocemi strachu

 • šikana u dětí – měníme energie strachu v podvědomí a výrazně se zlepšuje jejich osobní síla

 • přecitlivělost dětí

 • fyzické nemoci dětí– časté nachlazení a nemoci dýchacího ústrojí, alergie, atopické ekzémy, lupénka, cukrovka, problémy s trávením, a další

 • paraziti u dětí – roupy, škrkavky a další paraziti

 

Jak probíhá terapie dětí:

Maminka s dítětem, nebo dětmi přijdou ke mně. Dítě může hrát nebo se mnou aktivně spolupracovat. Každé dítě je originál a plně respektuji jejich momentální rozpoložení.

Povídám si s maminkou, ta mi vypráví a já sleduji dítě i maminku. Vytestuji energie, které dítě nejvíce blokují, provedu diagnostiku živlů a k nim příslušejícím orgánů v těle, najdu programy a chybné vzorce a provedu energetickou harmonizace, vyčištění negativních energií a jejich transformaci na energie pozitivní.

Nejčastěji používám na terapie jemnohmotné metody léčení – SRT (Spiritual Response Therapy) a popř. jemné energetické masáže.

Zároveň inspiruji maminku, jak může skrze sebe a změny u sebe příznivě ovlivnit i své dítě. A je-li třeba, řešíme energetické disharmonie i u maminky.

Pokud je třeba a maminka s tím souhlasí, můžeme objednat na frekvenční terapii – ničení parazitů v těle plazmovým generátorem.

Zároveň doporučím přírodní bylinkové preparáty, které pomohou dítěti vyčistit tělo od chemikálií z očkování, léků i parazitů.

 

Reference:

Martin měl problémy ve škole, s chováním, se sociálním přizpůsobením, v 9.třídě mu hrozila 5 z chemie a asi další 3 pětky na vysvědčení. Od 2. do 5. třídy užíval antidepresiva, léky na to, aby zvládnul dopoledne školu, úkoly musel mít hotové do 15 hodin, dělal speciální cviky na pravou a levou mozkovou hemisféru, hrozil mu pobyt v Bohnicích, atd….
Po prvním čištění hned přes noc jsem pocítila ohromnou změnu překvapivě u sebe, v hlavě a v žaludku se (přechroupávaly) kostičky jako v legu, bylo to velice zvláštní. Druhý den jsem jinak mluvila, z pusy jsem vypouštěla jiná slova než jsem byla naprogramovaná, každý telefonní rozhovor byl zakončený smíchem, a měla jsem úplně nový pohled na život.
U Martina se změna projevila hlavně v jeho spokojenosti, začal být pozitivně naladěný, dokonce si zpíval !!! To dříve vůbec neexistovalo.
Po druhém čištění (asi, možná po třetím …) se čistilo propadání z chemie, resp. vztahy s chemikářem. Po vyčištění minulého života s jeho chemikářem, kdy měli vyměněné role, Martin byl učitel a chemikář jeho žák, přinesl domů z písemky jedničku, což bylo naprosto neuvěřitelné. Velký posun nastal v mezilidské komunikaci, zavládla najednou pozitivní uvolněná atmosféra. Ze vzteklouna se stal dobře naladěný kluk.
Po výměně studenta u Martin bych to charakterizovala asi takto: přestal vyzařovat negaci, to se projevilo i na škole, kdy sice s velikým úsilím a ve spolupráci s rodinou a školou nakonec dostal na vysvědčení pouze 1 čtyřku. Názory má stále svoje, ale dokáže velmi dobře komunikovat s dospělými a s mnohými si rozumí tak dobře, že jsou sami tito lidé překvapeni.
Asi od 9 let měl svůj životní sen – motorku, tento sen byl jedinou podmínkou při čištění, že si ho chce nadále uchovat. Dnes ve svých téměř 19 letech vlastní již druhou, silnější motorku. Splnění tohoto životního snu ho naplňuje nesmírnou radostí.

Dodatečně ti za vše mnohonásobně děkuji, od té doby si stále plníme své sny, protože už víme, že nic není nemožné.
Jana

 

Dobrý den, Hanko,

u nás se dějí změny, Kubík nikdy nebyl tak kontaktní jako za poslední den a půl, fyzický kontakt nesnášel a teď se s námi chce velmi často tulit, je to moc příjemná změna, těším se i na další pozitiva, které Vaše terapie přinese.

Zajímavé na sezení s Vámi bylo, že jste mi ve spoustě věcech zcela četla myšlenky – v hlavě jsem si sama řekla, co by bylo nejlepší co do kroků terapie a Vy jste mi dala stejné rady, programy, které si Kubík nese vč. sadismu, hněvu, nenávisti, sebemrskání jsou jinými slovy stejné jako to, co jsem si o něm vypsala na papírek.
Bude to asi ještě dlouhá cesta, ale věřím, že láska a dobro vítězí a bude z něj fajn kluk, který přestane ubližovat sobě i nám.

Hezký den,
Anna

 

Hanko,
jsem nadšená, Kubík od terapie od Vás zatím vůbec neprojevuje svou nenávist a zlo, jen zlobí, ale tak nějak jinak než kdy předtím, předtím mělo jeho zlobení jistou dávku krvelačnosti, snahu o pomstě….je nějaký jiný, lepší, veselejší, je to nádhera.
Anna

 

 Další reference můžete číst zde

 

Jak zvládnout mateřství a nezbláznit se aneb šťastná máma plná energie

Hana M. Sobotová

Jsem maminka 5letého kluka. Prošla jsem si obdobím, kdy jsem byla s dítětem sama a spadla na dno. Hledala jsem cestu, jak všechno zvládnout a nezbláznit se.

 

Prošla jsem řadou seminářů a kurzů, od masérských technik po kurzy práce s energiemi. Spojila jsem vše, co jsem se naučila, zažila a zjistila, že funguje, a nyní otevírám kurz pro maminky:

 

JAK ZVLÁDNOUT MATEŘSTVÍ A NEZBLÁZNIT SE

 aneb šťastná máma plná energie

 

Kurz je určený maminkám, které chtějí zlepšit vztah ke svým dětem i k sobě samotným.

Kreativně, s pohodou a hravostí, společně s dětmi tak, aby si každá našla to své, vlastní a jedinečné.

Aby objevila svou vnitřní sílu a potenciál, naučila se nimi pracovat, byla zdravá, spokojená, plná energie a harmonie.

 

Naše vnitřní propojení se totiž přímo odráží ve spokojenosti našich dětí.

 

Co vám kurz přinese:

 • Techniky zvládnutí vlastních emocí spojených s mateřstvím – od bezpodmínečné lásky až po zlost a vztek.
 • Způsoby ovlivňování dětských emocí, které vedou k oboustranné spokojenosti.
 • Metody efektivního organizování a využití času, v klidu a bez stresu.
 • Postupy, jak změnit energii otravných prací na pozitivní a zvládnout tak běžné činnosti, které nám berou sílu.
 • Osvojení práce se svou vnitřní energií a její využití pro sebe i své dítě.
 • Poznání magie slov a působení vět, komunikační techniky pro zlepšení vztahů nejen s dětmi, ale i s partnery, rodiči, a ostatními lidmi.
 • Odhalení vlastního vnitřního potenciálu.
 • Pochopení, proč nám ženám muži občas nerozumí, a schopnost vyhnout se zbytečným konfliktům a získat to, co chceme.

 

Celý kurz momentálně převádím do on-line podoby. Chcete-li mít informaci z první ruky, až bude spuštěn, zaregistrujte se nezávazně ve formuláři dole.

Ještě by Vás mohl zajímat FENG SHUI, kde si můžete stáhnout e-book Jak podpořit soustředění nejen u dětí.