Masáž je nejstarší formou terapie. V každé kultuře nalezneme nějakou formu terapeutické masáže.

Díky starým Keltům máme tělové a ušní svíce. Stará havajská masáž Lomi Lomi je nejen relaxační, ale i hloubkově působící příjemná masáž předloktími s terapeutickými účinky na obnovení energetického toku v těla a nastartování sebeléčebného procesu. V medové masáži se využívá detoxikační síla medu, kterou znali již naši předci.

masáž

Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně, body léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. Vybírat můžeme plošných masáží nebo tlakových masáží, kde se využívají znalosti meridiánů a funkčního propojení těla k odstranění blokád způsobených stresem, špatným sezením, úrazy, a ne příliš k tělu přátelským životním stylem.

Většina lidí vyhledává masáže pro relaxaci a uvolnění. Mnoho lidí postrádá dotyky a péči, které jsou pro nás velmi důležité.

Nepostradatelnou funkcí masáží je:

  • prokrvení pokožky a podkoží
  • zlepšení látkové výměny
  • posílení imunity
  • zrychlení regenerace svalů
  • stimulace orgánů přes reflexní zóny
  • odstranění bloků jak na fyzické, tak na energetické úrovni, což způsobuje navození uvolnění a zklidnění mysli

Ke každému klientovi mám individuální přístup na základě potíží volím kombinaci technik, aby došlo efektivní a co nejpříjemnější úlevě, efektivní regeneraci a posílení organismu.

Nejoblíbenější masáží mých klientů je masáž, kde je základ Havajská masáž Lomi Lomi v kombinaci a energetickou harmonizací organismu a odstraněním bloků v toku energie. 

Při pravidelných návštěvách po celý rok kombinujeme tuto masáž s detoxikační medovou masáží. Výsledky na zdraví a celkovou psychickou kondici jsou nejlepší.

Havajská masáž Lomi Lomi– speciální techniky masáží předloktími přenesou klienta do tropických rájů. Masáž se podobá tanci a přináší velmi příjemné, jemné a zároveň účinné prokrvení svalstva – dojde k odblokování nahromaděné negativní energie v problémových partiích, celkovému uvolnění svalového systému a s tím souvisejícímu i psychickému odpočinku. Masáž trvá 1,5 hodiny – a zahrnuje masáž zad, rukou, nohou, šíje, a pokud si klient přeje i obličeje i hlavy (vybírám z prvků indické masáže hlavy)

Cena: 1500 Kč / 90 minut

Medová masáž– med je odedávna uznávaným léčivým produktem přírody, jeho aplikací na záda klienta a za pomoci speciálním hmatů je med Medová masážschopen vytáhnout negativní toxické látky z těla klienta. Poté se aplikuje okurkový zábal, který záda zklidní a vyhladí. Je to detoxikační, ne regenerační masáž. Upozorňuji, že v pozdějších fázích, kdy med postupně tuhne a více lepí může být masáž i mírně bolestivá. Účinek však stojí zato, člověk je jak znovuzrozený. Možno použít i na bolavé klouby – kolena, lokty a ramena, kdy med vytahuje záněty a dochází k výrazné úlevě.

Jarní akce březen 2019 – cena 700 Kč (SLEVA 800 Kč)

Pokud vidím, že je třeba pracovat s pohybovým aparátem, zejména s pánví, volím prvky z Dornovy metody plus:

vbočený palecDornova metoda plus – smyslem a principem Dornovy metody plus je vracení kloubů a obratlů do jejich původní ideální pozice a to v dynamice – zaměstnáme svaly pohybem v příslušné oblasti. Základem je srovnání pánve, od které se odvíjí celá stavba těla. Pánev a kyčle rovnám automaticky každému klientovi, kde vidím, že je to potřeba. Učím klienty ještě pracovat s vbočeným palcem. Celotělovou Dornovu metodu neprovádím – je fyzicky náročná a čekám miminko. Ráda Vás odkáži na jiného terapeuta.

Tělové a ušní svíce – svíce využívá komínový efekt. Díky podtlaku, který ve svíci vzniká, se uvolní zablokovaná energie a tím uvolní samoléčebnou energii těla. Dále částečně z těla odsaje nečistoty (záněty, cysty, myomy, otoky o jiné sedimenty) a další část v těle uvolní (tělo ji vyloučí cestou, kterou zná). Proto je důležité zvýšit pitný režim před a po použití svíce. Více zde o účincích a návod k aplikaci.

Co dále potřebujete vědět ohledně masáží:

OBJEDNEJTE SE NA MASÁŽ  tel. 731 587 868.

Dárkové poukazy

Dárkový poukazChcete – li udělat radost svým blízkým?

Ptají se Vás, co chcete k narozeninám nebo k svátku?

Pořiďte sobě nebo pro své blízké dárkový poukaz v jakékoliv hodnotě na masáž, terapii Access Bars nebo SRT, na cvičení Čchi-Kung nebo na bylinkové přípravky OKG.

Napište mi, za kolik penízků chcete poukaz darovat, pošlu Vám informace kam mi poslat penízky a po obdržení penízků na účet Vám zašlu poukaz.