Zpětná vazba je pro mne důležitá. Jsem moc ráda, že se někteří klienti rozhodli, že se s Vámi podělí. Tímto jim moc děkuji.

Najdete tu životní příběhy, reakce na setkání mých klientů se mnou, ať už na seminářích či terapiích.

 

Osobní setkání a terapie

Martin měl problémy ve škole, s chováním, se sociálním přizpůsobením, v 9.třídě mu hrozila 5 z chemie a asi další 3 pětky na vysvědčení. Od 2. do 5. třídy užíval antidepresiva, léky na to, aby zvládl dopoledne školu, úkoly musel mít hotové do 15 hodin, dělal speciální cviky na pravou a levou mozkovou hemisféru, hrozil mu pobyt v Bohnicích, atd….
Po prvním čištění (pozn. SRT) hned přes noc jsem pocítila ohromnou změnu překvapivě u sebe, v hlavě a v žaludku se (přechroupávaly) kostičky jako v legu, bylo to velice zvláštní. Druhý den jsem jinak mluvila, z pusy jsem vypouštěla jiná slova než jsem byla naprogramovaná, každý telefonní rozhovor byl zakončený smíchem, a měla jsem úplně nový pohled na život.
U Martina se změna projevila hlavně v jeho spokojenosti, začal být pozitivně naladěný, dokonce si zpíval !!! To dříve vůbec neexistovalo.
Po druhém čištění (asi, možná po třetím …) se čistilo propadání z chemie, resp. vztahy s chemikářem. Po vyčištění minulého života s jeho chemikářem, kdy měli vyměněné role, Martin byl učitel a chemikář jeho žák, přinesl domů z písemky jedničku, což bylo naprosto neuvěřitelné. Velký posun nastal v mezilidské komunikaci, zavládla najednou pozitivní uvolněná atmosféra. Ze vzteklouna se stal dobře naladěný kluk.
Po výměně studenta u Martin bych to charakterizovala asi takto: přestal vyzařovat negaci, to se projevilo i na škole, kdy sice s velikým úsilím a ve spolupráci s rodinou a školou nakonec dostal na vysvědčení pouze 1 čtyřku. Názory má stále svoje, ale dokáže velmi dobře komunikovat s dospělými a s mnohými si rozumí tak dobře, že jsou sami tito lidé překvapeni.
Asi od 9 let měl svůj životní sen – motorku, tento sen byl jedinou podmínkou při čištění, že si ho chce nadále uchovat. Dnes ve svých téměř 19 letech vlastní již druhou, silnější motorku. Splnění tohoto životního snu ho naplňuje nesmírnou radostí.

Dodatečně ti za vše mnohonásobně děkuji, od té doby si stále plníme své sny, protože už víme, že nic není nemožné.
Jana

—–

Hanka Sobotová  se mi v životě téměř ,,zjevila”. Poznala jsem ji na doporučení dobré přítelkyně.

Je komunikativní, milá, rozhodná. Cítím se v její přítomnosti bezpečně. Mám dobrý pocit z toho jakým způsobem předává informace, které jsou jí samotné předávány- a to obzvlášť v  dnešní době , kdy se každý vydává za ,,zasvěceného”. Myslím ,že je na sebe samotnou velmi přísná a to se mi líbí. Chápe důležitost řádu. Zbytečně nerozebírá a neodsuzuje osobní postoj k dané otázce, kterou řešíte, ale zároveň dokáže jasně a zřetelně vyslovit svůj názor na její řešení, které vám doporučí.

Je mi sympatické, že neuplatňuje své ego, někteří lidé s podobnými schopnostmi to bohužel dělají.

Necítím z její strany žádnou manipulaci.

Hanka si na mě vždycky udělala čas. Vždycky.

Lada Z.

—–

Hani, moc za všechno děkuju! Teď jsem tady hltala jednu informaci za druhou, včetně příloh. Cítím změnu, dost se mi ulevilo. Budu na sobě pracovat. Běžím dcerce namíchat třetí kapičky.

Měj se prima

Jana

—–

Dobrý den Hani, Musím říct, že po sezení s vámi, se začali věci kolem hýbat…..hodně se vše rozpohybovalo:):).

Veronika

—–

Po vleklých zánětech močového měchýře, které mne trápily několik let, návštěvách mnoha specialistů a podstoupení několika velice ,,příjemných” lékařských zákroků, které bohužel k žádnému zlepšení mého zdravotního stavu nevedly, jsem se obrátila na Hanku. Nikdy předtím by mne nenapadlo, že tento druh terapie mi nakonec opravdu pomůže, ale po dvou sezeních a následném držení se daných doporučení mé obtíže ustaly a nyní jsem již dva roky bez zánětů.

Při sezeních jsem se cítila příjemně, uvolněně, hezky jsem si popovídala, i proto jsem Hanku navštívila ještě jednou s jiným problémem, který se týkal mého špatného psychického stavu po prodělaném traumatu. I v tomto mi Hanka velmi pomohla.

Lenka

—–

Hanka je éterická bytost, která mluví o věcech nahoře a zároveň podává věci polopatě tak, aby to pochopil a přijal i člověk, který stojí nohama pevně na zemi.

Markéta A.

—-

S Hankou Sobotovou jsem setkal na masérském kursu. Před několika lety. Mohu říci, že už jen fakt, že jsem Hanku poznal, mě určitým způsobem změnilo. Zřejmě mě u ní zarazil ten, jakýsi, životní klid. Lze to těžko popsat. Nechtěl bych, abych zabředl do nějakého klišé. Ale myslím si, že ten pocit lze nazvat (a možná i chápat) jako “klidná síla”. Fascinovalo mě to.

Seznámili jsme se a v průběhu času jsme se bavili o životě, o práci, o lidech, o všem možném. Myslím si, že by bylo velice trefné říci, že je jen málo osob v našich životech, o kterých bychom mohli upřímně prohlásit, že když jim něco povídáme, nemusíme jim to vše “dovysvětlovat”. Hanka do tohoto malého okruhu patří. A jsem toho názoru, že právem.

Hanka mě v mnohém inspirovala, pomohla mi kdykoli jsem to potřeboval. Klidně, bez “dovysvětlování”, smysluplně. Jak po fyzické, tak po duchovní stránce. Sám jsem si řekl, že naše sezení budu vyvolávat jako pravidelná.
Věřím, že i dnes, když už se tolik nevídáme, mohu opět kdykoli zvednout pomyslný telefon a vím, že mi Hanka pomůže, “nahodí”, “resetuje”, “nakopne”. Mám ji rád. Je to skvělá žena, osobnost, bytost.

Petr B.

 

On-line terapie na dálku

Terapie s Hankou byla velmi zajímavá a jsem za ní opravdu vděčná. I když to bylo přes skype, sama jsem na sobě cítila různě tlaky – v hlavě, na hrudi a kolem žaludku, které vždy následně ustaly a udělalo se mi lépe. Tuto referenci píšu s víc jak týdenním odstupem, abych viděla, jestli to má účinky na všechny věci, které jsme spolu probraly. Sama jsem nevěřila, jak to funguje, ale zmizely mi všechny sny, které mě trápily už delší dobu, ustoupily určité myšlenky a i v práci také vidím změny k lepšímu. Z určitých situací už necítím strach jako dříve, ale naplnění a radost…co víc si přát :-). Celá terapie byla velmi příjemná a zajímavá, dozvěděla jsem se spousty věcí na sebe a dostala zajímavé rady. Cítím se teď celkově mnohem lépe a každému to doporučuji. Hanko moc ti děkuji.

Katka K.

—–

Ahoj Hani, je to neuvěřitelné, jako bys osvobodila mysl z toho nemocného těla, cítím se jako by se mi rozvázaly ruce i nohy a jsem svobodná….
 
Jen v hlavě to šrotuje…vše, co jsem uložila jako k řešení někdy později mi připadá teď aktuální…
 
Po terapii na dálku, Aneta S.
—–
Dobrý den Haničko 🙂 Stále myslím na naše volání 🙂 mám z toho tak intenzivní pocity  a moc mi pomohlo 🙂 , jak jste mi říkala příklady přemýšlení a poopravila auru a srdéčko :-). v hlavě mi jedou stále vaše slova a moc mi dodávají sílu :-). Děkuji

Petra H.

 

Kurzy a semináře

Ahoj Hani,
potkal jsem za svůj život mnoho lidí. Někteří mi pomohli, někteří mi ublížili a některým jsem byl lhostejný. Dnes už vím, že to vše byl jen můj obraz, mé zrcadlo.
Cesta zdaleka není u konce ale už vede správným směrem.  Dnes už mám okolo sebe jen skvělé  lidi a život má jiné dimenze.
Pokud budu chtít někomu pomoci, určitě ho seznámím s tebou :-). Doufám že budeš dál dělat to, co děláš 🙂
Co říci? Díky tobě 🙂
Tvůj vděčný kamarád Béda

—–

Ahoj Hanko,

Stále se “sžívám” s působením reiki, občas mám pocit, že se v životě dějí změny, občas nepociťuji jakoby nic, ale vím, že je to jiné jak před reiki. Uvědomuji si spoustu věcí, co jsem před reiki dělala špatně, snažím se zapracovat na sobě, ne vždy se daří, ale asi to tak má být. Jinak moc děkuji za moje “nastartování změn u sebe”.

Mirka

—–

“Existují populární knížky Líný rodič…pokud vás zaujalo Reiki, ale chcete se vyhnout strojenému prostředí nebo přehnaně spirituální póze, tak u Hanky se můžete v přátelském prostředí zasvětit línému Reikařství” Jan V.

—–

Hani,

velmi Ti děkuji za odpověď.

Co se čištění týče, inspiroval mě Tvůj článek na FB, kde jsi čistila mikinu Radimkovi. Od té doby si také zkouším čistit oblečení, v kterém jsem měla každý den blbec:-)

Reiki jsem zase hojně využila, když jsem začínala řídit a dávala si auto do ochranné bubliny a posílala energii do řízení. To dělám tedy dodnes a díky tomu jsem já i auto celé:-)

Děkuji za milé přání, mám teď úžasného přítele, práce na sobě se vyplatila a přestala jsem si přitahovat chlapy s problémama.

Až bude dočištění aktuální, ozvu se a poprosím o pomoc.

Měj se krásně,

Klára

—–

Milá Hani,

chci Ti vyjádřit mé obrovské poděkování. Nejen za péči, kterou jsi nám všem věnovala, ale i za tu, která následovala po kurzu Reiki.

Přiznám se, že na kurz Reiki I, jsem šla se smíšenými pocity. Nevěděla, jsem co mně čeká.

Už dávno sice vím a věřím, že existuje “něco” mezi nebem a zemí, ale neuměla jsem si představit, že i já mohu být obdarována. Věděla jsem, že to funguje, ale tak úplně jsem nevěřila, že to bude fungovat i mně. A tak jsem po kurzu Reiki I volala a prosila o radu, jak na to. Vysvětlila jsi mi, že jsem zatím absolvovala “mateřskou školu” a tak nemohu očekávat, že budu ovládat věci ze základní, střední, nebo snad dokonce vysoké školy. Tak to mne trochu uklidnilo a o to víc jsem se těšila na kurz Reiki II, který mám už také za sebou a díky němu teď mohu pomáhat mému příteli s jeho už dlouho bolavými zády: nejprve si myslel, že to vydrží. Je přece chlap a chlapi nefňukají. Pak ale uznal že ne, a tak šel v pondělí k praktickému lékaři. Tady dostal dvě injekce a dvoje tablety na bolest. Ve středu se to opakovalo (včetně receptu, který už byl na čtvery tablety, protože dostal i na žaludek…) a v pátek totéž s tím, že když to nepřejde do pondělí, má si zajet do Motola. Nepřešlo, ani neulevilo. V Motole další injekce a celý týden zdvojené dávky léků v podobě infuzí plus ty léky, které už dostal. Po týdnu nic!!! Bolest mu z páteře vystřeluje do ruky a má stále velmi silné bolesti. Nemohla jsem se na to dívat a přestože jsem měla ještě “mokrý diplom”, nabídla jsem mu svou pomoc. No a protože už byl vážně zoufalý (na tyhle věci moc nevěří), tak se svěřil do mých rukou. No abych to moc neprotahovala. Bolesti jsem ho zatím na trvalo nezbavila, ale má péče působí minimálně jako léky, které do té doby užíval (a bez chemie) a navíc díky Reiki zažíváme úplně novou dimenzi našeho vztahu 🙂

A ještě mám jednu věc, za kterou jsem Ti opravdu neskonale vděčná a to je prodej našeho domu, který jsme se pokoušeli (s bývalým manželem) prodat již déle než tři roky, a stále bez úspěchu. Stačila “pouhá půlhodinka” Tvé péče, pozornosti, čarování a čištění a do 14 dnů byla podepsaná rezervační smlouva a za dalších 16 dnů kupní smlouva 😀

Opravdu Hani velké díky Tobě a našemu úžasnému, chytrému, neúnavnému a nikdy nevyčerpatelnému zdroji, kterému už i já říkám strejdo Vesmíre 🙂

 

Děkuji

P.S. Už se moc těším na kurz kyvadla

Jitka M.

—–

Ahoj Hani,

Co se týká seminářů, vzhledem k tomu, že se snažím hodně vzdělávat o fungování mozku a energií, tak jsem seminář absolvoval. Za “normálních” okolností bych se nejspíše nezúčastnil a v mém okolí bych těžko někoho hledal, kdo by dorazil. Pro mě bylo vše úplně nové, nejvíce mě zaujala praxe a Tvoje “kouzlení” na konci semináře, od první reiki jsem čekal více, ale s odstupem času mi je jasné, že to ani nejde, to byl i jeden z důvodů absolvování reiki II, ani po ní jsem nezaznamenal nějaký nárůst čehokoliv, energie apod. a začal jsem pochybovat…když se ale opravdu zamyslím změny nastaly a to takové, které si člověk nevšimne: mnohem více se usmívám, mám větší radost, jsem háklivej na pomluvy, nadávky, cokoliv negativního, sám už takové věci nedělám, jsou mi proti srsti i proto mě láká reiki III, kde bych více využil používání a vnímaní energií. Toto téma mě hodně zaujalo a čtu si o tom čím dál více (momentálně studuji feng-shui a přemýšlím o možnosti nechat si odborně upravit/vyčistit dům). Celé mi to dává smysl a věřím, že mi to zkvalitní můj život a ten poté pomohu zlepšit nejbližším…Děkuji za tuto možnost.
 
Jakub P.
—–
Dobré ráno Hanko,

děkuji za super večer a seminář! Myslím,že to je další podstatný krok v mé cestě. Určitě dej vědět,až se bude konat pokračování.

Lucie F.

—–

Ahoj Hani,

tvůj seminář byl úžasný.  Jsem opravdu ráda, že jsem se ho mohla zúčastnit. Nemám, co bych vytkla. Bylo to opravdu super  a těším se na II..

Markéta K.

—–

Ahoj Hanko,

to já moc děkuju za čas, který jsem s tebou mohla strávit na semináři, za tvé informace a hlavně tvou péči :-). Musím říct, že mě to opravdu hodně obohatilo. Nikdy dřív jsem na žádném takovém semináři nebyla a tak jsem dopředu ani nevěděla, co mám čekat. Bylo to fajn a bylo to hodně zajímavé.

Petra M.

—–

Ahoj Hani,

ty můj příběh znáš, říkal jsem ho na semináři, ale chtěl bych se o něj podělit i dál.

Po 6 letech jsme se rozešli s mojí životní láskou. Obrovská škola pro mě a zároveň posun. A děkuji ti za pomoc, hrála si velkou roli. Vždy když mi bylo nejhůř, tak jsem si vzpomněl na kyvadlo, co řeklo. A věděl jsem, že spolu budem. Ale zároveň jsem věděl, že spolu budeme, až když se zvládnu osamostatnit, nebudu na ní závislý a odpustím jak sobě, tak i Týně. A čím dřív to bude, tím dříve budeme spolu. Proto jsem na sobě hodně pracoval a zavedlo mě to zpátky i k Reiky. Jsem ti vděčný za tvojí pomoc, jak psychyckou, tak i fyzickou, co si nám ukázala na semináři.

Než si nás na Reiky II. zasvětila, jak si mi vše čistila a já se toho nechtěl vzdát, tak si uvědomuju, jak to najednou všechno ze mě spadlo, obrovská úleva. A dopadlo to tak, že po cestě domů jsem zavolal Týně, a zastavil se u ní si popovídat. Skončilo to, tak že najednou mě chtěla, zase jsem ji začal chybět, protože viděla člověka, který na ní není závislý. A tady se to zlomilo, jela se mnou k nám a nakonec u mě i spala. Od té doby jsme spolu. Ano ještě to není úplně ideální, ale je to ve výstavbě. Za což jsem moc vděčný a děkuji ti.

Na základě toho, jsem potkal a příjemně si pokecal s moji spolužačkou , které jsem tě hned doporučil a prý už s tebou má domluvený termín. Za což jsem rád. Mimo jiné to byla ta druhá ve vztahu, jak si o tom mluvila. Že tam jsou dvě. Co už se těď vyřešilo.

Do budoucna se těším na Reiky III. a Kyvadlo. I když kyvadlo odložím, protože z něj mám obrovský respekt a když to půjde, tak raději využiju tvé služby. Přece jen víš, jak položit otázky 🙂 a ten čas na kyvadlo příjde. 🙂

Přeji ti hezký večer. A děkuju Ti za tvůj čas.

Patrik