Tenhle citát mě upoutal na první pohled. Při jeho přečtení se mi rozvibrovalo srdce, úplně s ním souzním.

srdce

David Kostelecký, náš úspěšný sportovní střelec, v jednom rozhovoru přirovnal Čechy ke krabí společnosti. Když strčíte kraby do hrnce, abyste je uvařili a jeden je šikovnější a daří se mu dostat ven, ostatní ho stáhnou zpátky. Místo toho, aby mu pomohli a on je mohl vytáhnout všechny ven. Připomíná Vám to něco… ?

 

Je to přesné. Být jiný, ne normální, je totiž této společnosti divné. Člověk musí mít opravdu hodně odvahy a síly, aby si šel za svým a vydržel z řady vybočovat a být šťastný. Jen ti, co dělají věci odlišně se mají odlišně. Jedno moudré přísloví praví: Je naivní dělat věci stejným způsobem a čekat, že dopadnou jinak.”

 

Narodila jsem se, abych byla šťastná, ne normální. Čestně prohlašuji, že úplně normální nejsem, a ti, kdo mě znají, jistě přitakají. Hledám svou cestu, dělám věci, které nejsou vždy všem příjemné. Trávím čas lidmi, se kterými je mi hezky. Společnost, kde mi není dobře, opouštím. Když se mi něco nelíbí, tak to řeknu. Mně samotné je příjemnější vědět nepříjemnou věc a mít jistotu než být v nejistotě, protože druhému se zdá, že mi ublíží, když řekne pravdu.

 

Cena času stráveného se mnou je 2x vyšší než u ostatních maséru v okolí, ale já nejsem masér. Jsem člověk, který díky všemu, co se naučil, poznal a zažil a díky sdílení toho všeho s ostatními pomáhá lidem uvědomit si jejich vlastní cenu, najít harmonii a klid na všech rovinách bytí a uzdravit se, ať už po fyzické nebo psychické stránce. Jsem terapeut nejen dotykem.

 

Chci, aby lidé přicházeli strávit čas se mnou rádi a odcházeli v pohodě, s návodem a cvičeními, které jejich život promění a oni budou šťastní a zdraví. A jestli ke mně budou chtít ještě někdy přijít, tak zdraví, na pokec a pro trochu energie, které je hojnost pro každého, kdo o ní má zájem.

 

Toho, co umím, si vážím a vážím i svého času. Ráda předám vše každému, kdo si toho bude vážit také a energii vymění za energii. Neprodávám svůj čas za peníze.

 

Stále mne udivuje, že se nacházejí lidi, kteří snaží druhým uškodit a ještě nepochopili, že škodí jen sami sobě.

 

Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno.

 

Jsem šťastná, i když ne zrovna normální. Jsem šťastná, když lidé odcházejí z terapií nabiti a v pohodě. Jsem šťastná, když mi maminky volají, že se jejich dítě přišlo pomazlit. Jsem šťastná, když se narodí dítě po srovnání kostrče a terapiích. Jsem šťastná, když mě kdokoliv ocení, protože v mé práci spatřuje smysl. Jsem šťastná za každý maličký okamžik, který mohu prožít.

 

Jsem vděčná, za to, že tu můžu být. Jsem vděčná i za to, že mě život občas profackuje, abych si uvědomila, že se mám radovat z každé blbiny a že na všem si můžu najít alespoň trochu pozitivního.

 

Život je dar, tak ho pojďme žít, ŠŤASTNĚ A NENORMÁLNĚ.

 

Děkuji Alici Kirš, díky které se ke mně tento citát dostal.

Narodila jsem se, abych byla šťastná, ne normální …
Tagged on: