Projít se po rozkvetlé louce není pro některé lidi nic výjimečného. Pro mnoho dalších, je to nesplněný sen nebo noční můra – jak to bylo pro mně.

Od dvou let mi diagnostikovali alergii na pyly, moje sezóna začínala od dubna a končila v říjnu. Sedm měsíců v roce upšikaná, s oteklýma očima, pod práškama. Každý měsíc na injekce s autovakcínami. Poslední roky s inhalátorem, protože jsem se dusila i v zavřeném bytě.

Pamatuju se, jak jsem jednou prošla kukuřičné pole a už v půlce jsem neviděla na cestu, protože jsem otekla tak, že mi to zakrylo oči. Máma se tenkrát zhrozila, celou mě osprchovala se studené vodě, včetně výplachu očí. Doteď – a to už je to přibližně 20 let – si to pamatuju.

 

DNES JE TO JINAK

Včera jsem se procházela po rozkvetlé louce. Mohla si v klidu sáhnout na kvetoucí psárky, lipnice, kostřavy, ovsíky – to jsou druhy trav :-). Mohla jsem si je odsunout a vyfotit si nádherné květy zvonků, kozí brady, rozrazilů, a dalších kvetoucích kytiček. Byl to osvobozující pocit. Nádhera.

JAK SE TO STALO

První obrovská změna proběhla po mém zasvěcení do Reiki. Sice jsem myslela, že potom vykašlu plíce s těla, jak se díky zvýšeným vibracím moje tělo začalo odhleňovat. Když jsem se naučila pracovat s kyvadlem, tak jsem si vyčistila negativní energie ohledně zdraví, a další bloky, které mi ubližovaly.

Druhý velký krok – vyčistila jsem si tělo – od všeho, co do něj nepatří – díky bylinkovým přírodním preparátům OKG. Světe div se, když jsem byla na diagnostice, moje plíce vypadali úplně zdravě. Přitom si zažili své – každoroční zápaly plic, alergie, astma + chemie nepočítaně. Nejhůř na to byla má játra – nojo, v mládí žádný svatoušek :-). Na to pracuju :-).

Změna životního stylu – to byl třetí krok. Jsem lenoch, a tak jsem si ten “zdravý životní styl” upravila po svém. Co mi vyhovuje. Ráda si dám i flák masa, když mám na něj chuť, jen k tomu přidám kopec zeleniny. Zastávám názor, že věci se mají dělat tak, abychom byli v klidu a pohodě a že nic se nemá přehánět. Baví mě cvičit, a tak ráno cvičím, neříkám každý den :-). Na studenou sprchu si moje tělo zvyklo a už jí vyžaduje. Jíme více podle přírody – pomohly mi k tomu některé principy v makrobiotiky. Třeba knížka Radost ze zdravých dětí. A nejvíc – raduju se z každé minuty, protože dobrý nálada a pozitivní přístup léčí :-).

Od té doby jsem nepotřebovala inhalátor. Na rozkvetlé louce si sem tam pšiknu a to je všechno. Bonus k tomu – žádná klíšťata, těm se totiž ve zdravém těle s vysokými vibracemi nelíbí. Ani klíšťatům, ani dalším parazitům.

Čas od času se mě chytí nějaký vir :-), abych nezapomněla, že je dobré zpomalit, vážit si svého zdraví a být v pohodě. Protože rozčilování, vztekání a stres nám snižují vibrace.

 

KAŽDÝ TO ZVLÁDNE

Když se ze mne, takového maroda, stal zdravý člověk, zvládne to každý. Jsem tu pro Vás – pro všechny, kteří chtějí se svým tělem fungovat v harmonii. Co jsem si sama odzkoušela, ráda předám dál. Pomohu Vám s výběrem preparátů – určíme podle vibrací vašeho těla a energetického toku. Můžete přijít na seminář Reiki, kde se se svým tělem naučíte pracovat. Nebo na individuální terapii, kde pracuji s klienty na vědomé i podvědomé úrovni – řešíme disharmonie na fyzickém těle a orgánech, emoční bloky, mentální rovinu – pozitivní myšlení a přání a v neposlední řadě energetický systém těla.

 

Hana M. Sobotová

731 587 868

info@terapienejendotykem.cz

 

 

 

 

Projít se po rozkvetlé louce – sen či noční můra
Tagged on: