Už nějaký pátek používám doma i pro své klienty produkty OKG. Vyzkoušela jsem ve své praxi mnoho přírodních produktů různých firem a tak jsem nejprve byla velmi nedůvěřivá. Než se rozhodnu cokoliv nabízet klientům, nejprve vyzkouším na sobě a své rodině.

Stejně tomu bylo s i produkty OKG. Byla jsem velmi příjemně překvapená, s jakou rychlostí a co všechno nám pomohly vyřešit. Níže najdete naše příběhy i postřehy mých klientů.

Z RADIMA VYLEZLY ŠKRKAVKY – a kašel je pryč
Můj syn 3,5 roku pořád trpěl na kašel a “nachlazení”, takové nespecifické kašlání. Nechala jsem si poradit od Aničky, co by mu naordinovala, a ještě si kyvadlem podle jeho vibrací vybrala 2 produkty, které jsem mu začala dávat.

OK ALFA na element země, podporu Slinivky, sleziny a žaludku a celkovou harmonizaci a OK TAU na element vody, podporu ledvin, močového měchýře.

Po týdnu užívání vykadil tohle – to vedle bobanu je 12 cm dlouhá škrkavka.

radim škrkavka 2 škrkavka

Hnusné, že. Jo, tohle v nás je. Šrkavky jsou všude, na písku, na záchodě, na veřejných místech, mají je psy, kočky, atd…
Jejich larvální stádia se usazují v plicích a způsobují právě ty nespecifikovatelné kašle. Dospělí jsou pak ve střevech.

DÍKY OKG PRODUKTŮM JSEM PŘIŠLA NA TO, CO JEHO KAŠEL ZPŮSOBUJE.
Prošli jsme všichni odčervovací kůrou, naplazmovali se a k produktům OKG pro Radima jsem přidala ještě Factor Base na element kovu pro podporu plic, tlustého střeva a imunity a Omega-3-complete pro podporu elementu ohně, srdce a tenkého střeva a Emulips Forte pro podporu elementu země, jater a žlučníku na čistění.

14 DNÍ Z NĚJ LEZLI ŠKRKAVKY – TAKOVÉ VELKÉ. Vůbec nechápu, kam se to do něj vlezlo.

Jsem vděčná, že jsme objevili příčinu. Jeho oblíbené heslo po ráno je:
” Mamiii, zapomněla si mi dát ALFU.” 🙂

VÝHODA OKG JE, ŽE TÉMĚŘ VŠECHNY PRODUKTY JSOU KAPALNÉ V OLEJÍCH NEBO JDOU KAPSLE VYSYPAT – PRO DĚTI IDEÁLNÍ, snadno snědí a můžete nadávkovat menší množství podle jejich velikosti.

TEĎ MOJE VLASTNÍ ZKUŠENOST, ZNÁTE NEMOC Ústa-Ruce-Nohy – dospělím to fakt nepřeju

Radim si přinesl ze školky PUSA-RUCE-NOHY, jsou to v podstatě zmutované příušnice, vir, na který chemický lék není. Doktorka Vám řekne, buďte doma a v klidu. Děti mají většinou pár pupínku – takových AFTŮ na rukou na dlaních, ploskách nohou a někdy v puse.

Jenže když to chytne dospělý, tak to bývá o dost horší.

Já 2 dny vůbec nemohla nic dělat, jak mě ruce bolely a svědily, a nic nejedla, protože jsem měla pusu plnou aftů. Ze školky vím, že pár tatínků lezlo na záchod po čtyřech, protože nemohly chodit.

Pak mě napadlo naředit si ALFU a OK GEL – takový hodně léčivý, ale i pálivý gel. Stříkala jsem si to do pusy a druhý den jsem měla pokoj od bolesti a za další 2 dny afty v puse zmizely. Po aplikace gelu na pupence se nám krásně zatáhly a za týden odlouply a pod nimi byla nová kůže.

KREVNÍ TLAK V POHODĚ A ZMENŠUJÍ SE KŘEČOVÉ ŽÍLY
Nevím, jestli znáte kolotoč chemických léků. Dají vám jeden, aby Vám snížily krevní tlak, pak Vám přidají druhý, protože ten první lék zvýší cholesterol, pak Vám přidají třetí, protože ten druhý Vám zvýší krevní cukr – v podstatě se stane to, že Vás organismus je devastován nežádoucími účinky léků, které stejně řeší nebo jen zakryjí následek – problém. Je potřeba odstranit příčinu problému.

Játra a ledviny kolabují, protože nestíhají chemii z léků odvádět. Všechno je v těle propojené, jakmile se oslabí jedno, následuje druhé. A obráceně. Díky propojenosti a poznatkům z tradiční čínské medicíny je možné orgány a jejich funkční okruhy uzdravit.

pentagram

Mojí mamce se to stalo taky, dokonce jí léky na cholesterol začaly rozkládat svalová vlákna.
Pak mě začala poslouchat, nasadili jsme bylinkové preparáty, snížily a pak vysadily prášky na tlak. A dokonce se jí zmenšily její hrůzostrašné křečové žíly.

MŮJ KLIENT LÁĎA zvládá DNU – otoky mizí
Nevím, jestli víte, jak probíhá DNA. Můj klient Láďa ke mně poprvé přišel a vůbec nemohl hýbat s rukou, dokonce i jen dotek ho moc bolel. Jeho klouby u mohou otékaly tak, že nemohl chodit.

BETA je jeho největší přítel. BETA je rozpustní prášek na podporu elementu vody, pohybového aparátu a ledvin. Když má “záchvat” a něco mu oteče, teď už to bývají jen kotníky, slupne BETU a je lépe. Kromě toho jsme energie, sám se naučil pracovat s hlavou a svým tělem a jeho energií se na Seminářích.

ANETA ZJISTILA, JAK ŠPATNĚ JÍ PŘEDTÍM BYLO 🙂
Moje spolužačka z vysoké šloky mi psala, že má vysoké ASLO, že je pořád unavená, ale vlastní jí jinak nic není. Souhlasila a objednala si produkty OKG. 14dní bylo hustých, podle jejích slov, pak se všechno otočilo a když přišla na seminář Kyvadla, byla nadšená, plná energie a okomentovala to se slovy, já jsem ani netušila, jak mi předtím bylo špatně, když teď vím, jaké je to, se cítít v pohodě.
Často si na nemoc, únavu zvykneme a stane se naší součástí.

PŘÍBĚHŮ JSOU STOVKY, KAŽDÝ DEN PŘIBUDE ALESPOŇ JEDEN NOVÝ VYLÉČENÝ ATOPICKÝ EKZÉM, ALERGIE, PROBLÉM SE ŽLUČNÍKEM a další v naší facebookové skupině pro členy OKG-family.
Anička mi vyprávěla i příběh paní s epileptickými záchvaty, které měla každý den. Teď je bez záchvatů.

JESTLI VÁS TO ZAUJALO A ŘEŠÍTE SI ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY, MÁTE MOŽNOST ZÍSKAT INFORMACE, CO DRUHÝM LIDEM POMOHLO A JAK TO FUNGUJE.

PŘIHLAŠTE SE NA WEBINÁŘ A PAK SE MŮŽETE ROZHODNOUT, JESTLI CHCETE NEBO NECHCETE OKG VÝROBKY VYZKOUŠET.

DOBRÉ ROZHODNUTÍ MŮŽETE UDĚLAT NA ZÁKLADĚ ZÍSKANÝCH INFORMACÍ. To platí NEJEN OHLEDNĚ BYLINKOVÝCH PREPARÁTŮ OKG, ALE I V ŽIVOTĚ.

NABÍZÍM SLUŽBY PRO SVÉ KLIENTY
• Testování preparátů ZDARMA – na základě vibrační shody preprarátů a konkrétního lidského organismu.
• Možnost nakupovat OKG-produkty se slevou 30% aneb staňte se členem OKG FAMILY
Stačí se registrovat na https://www.okg-family.cz/front.reg/, vyplnit registrační údaje sponzora – to jsem já (Hana Sobotová, 03-015823, hana.sobotova@seznam.cz) a vybrat produkty.
Doporučuji udělat první objednávku se mnou, ušetří Vám to čas a nemusíte zbytečně tápat, jaké sady a produkty si objednat.

Shlédněte webinář a získejte informace, jak s přírodními produkty můžete podpořit a zlepšit vaše ZDRAVÍ.
Na webinář přihlaste se na zde.

Přeji Vám krásný a jedinečný den.

Pro dotazy mne kontaktujte 🙂 na 731 587 868 nebo info@terapienejendotykem.cz
Hanka

PS: Můžete si šetřit penízky u mne, koupit botky NABOSO nebo do sebe investovat u dalších obchodníků. Stačí zdarma zažádat o věrnostní kartu TERAPIE NEJEN DOTYKEM.

Hana M. SobotováHana M. Sobotová

www. terapienejendotykem.cz

Tel: 731 587 868

Email: info@terapiejenejdotykem.cz

Z mého syna vylezla 12cm škrkavka a nejen jedna